pwsz legnica
galeria filmowa
fotogaleria
wortal informacyjny pwsz legnica media  o nas
Wortal informacyjny Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona  w Legnicy
Dzień Otwartych Drzwi w naszej Uczelni

Dzień Otwartych Drzwi w naszej UczelniPaństwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Witelona w Legnicy zaprasza na Dzień Otwartych Drzwi. Tym razem kandydaci na studia w naszej Uczelni będą mogli ją odwiedzić 12 kwietnia bieżącego roku. Tegoroczni maturzyści zapoznają się z ofertą edukacyjną na rok akademicki 2013/2014 w godzinach od 9 do 15.

W czasie trwania Dnia Otwartych Drzwi 2013 udostępniane będą ulotki o zasadach rekrutacji na studia I-ego i II-ego stopnia, studia podyplomowe, kursy i szkolenia oraz wydawnictwa uczelniane. Będzie można także uzyskać informatory dla kandydatów na studia na rok akademicki 2013/2014.

Odwiedzający w tym dniu Uczelnię kandydaci na studia będą mogli zwiedzić kampus, po którym będą ich oprowadzać studenci.

W ramach „wycieczki po kampusie” przyszli studenci będą mogli zobaczyć sale audiowizualne w budynku A, siłownię, salę do fitness, kawiarenkę studencką, sale informatyczne, oraz czytelnię internetową na IV piętrze. Potem przejdą  do budynku C, gdzie odwiedzą bibliotekę uczelnianą oraz czytelnie naukową i komputerową, księgarnię, pracownie chemiczne, informatyczne, fizyczne oraz materiałoznawstwa, a także kawiarnię studencką „Cool Bar”. Na koniec dla poszczególnych grup kandydatów na studia będzie wyświetlony film o PWSZ im. Witelona w Legnicy w budynku E.

W przypadku chęci odwiedzenia Uczelni przez zorganizowaną grupę pod opieką nauczyciela prosimy o kontakt pod numerem telefonu 76 723 23 43 lub pisząc na adres e-mail: kulonp@pwsz.legnica.edu.pl

Zapraszamy do śledzenia informacji na naszej stronie internetowej, fan pagu na Facebooku oraz kanału na Youtube.

(pk)

<< POWRÓTImieniny: Albina, Antoniny, RadosławyWortal informacyjny Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona  w Legnicy
PWSZ | Aktualności | fotogaleria | galeria wideo | media o nas | NewsLetter | kontakt | webmaster
stat4u