pwsz legnica
galeria filmowa
fotogaleria
wortal informacyjny pwsz legnica media  o nas
Wortal informacyjny Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona  w Legnicy
Jubileusz 15-Lecia naszej Uczelni

W tym roku Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Witelona w Legnicy obchodzi 15-lecie swego istnienia. W związku z tym na terenie kampusu, w maju i czerwcu bieżącego roku będą odbywać się uroczystości związane z tym wydarzeniem. Dziś przedstawiamy  program Jubileuszu.

Sukces Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy nie byłby możliwy bez osób, które od początku podjęły się misji budowania legnickiego ośrodka akademickiego. Dlatego uroczystości Jubileuszu 15-lecia mają podkreślić wieloaspektowość funkcjonowania Uczelni w środowisku zarówno na płaszczyźnie edukacyjnej, wychowawczej, kulturowej jak i gospodarczej.

Kulminacją obchodów jubileuszu będzie uroczyste posiedzenie Senatu Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy, które nastąpi 14 czerwca bieżącego roku w siedzibie uczelni. Rozpocznie się ono od podsumowania 15 lat działalności. W programie przewidziano także wręczenie nagród i wyróżnień osobom szczególnie zasłużonym dla rozwoju uczelni. Specjalnie na tą okoliczność zaplanowano koncert muzyki poważnej oraz otwarcie wystawy prezentującej dorobek i osiągnięcia Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy w ciągu minionych 15 lat.

Jednym z mocnych akcentów obchodów 15-lecia legnickiej uczelni będą Juwenalia, które w tym roku również obchodzą jubileusz. W czasie święta całej społeczności akademickiej będzie można wziąć udział w wielu zabawach i ciekawych wydarzeniach, jakie odbędą się na terenie kampusu. Mowa tu między innymi o nocy filmowej, dniu sportowym, turnieju komputerowym, czy majówce studenckiej.

Główne koncerty juwenaliowe odbędą się między 22 a 25 maja i na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Zarówno starsze jak i młodsze pokolenia będą bawić się na dziedzińcu uczelni przy dźwiękach piosenek tegorocznych gwiazd. Będą to młode formacje muzyczne z Legnicy i najbliższych okolic, wykonawcy muzyki klubowej i gwiazdy sceny pop i rock.

Ponadto w dniach 15 - 16 czerwca 2013 r. zaplanowano Zjazd Absolwentów Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy. W ramach uroczystości przewidziano spotkanie absolwentów z władzami Uczelni oraz nauczycielami akademickimi, piknik na dziedzińcu przed budynkiem A oraz Bal Absolwentów w Centrum Konferencyjno-Widowiskowym (sale wielofunkcyjne).
    
O szczegółach obchodów Jubileuszu Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy będziemy na bieżąco informować w kolejnych wydaniach Gazety Piastowskiej. Zapraszamy również do śledzenie strony internetowej Uczelni – www.pwsz.legnica.edu.pl oraz jej profilu na Facebooku.

(mir)

<< POWRÓTImieniny: Ludomira, Makarego, WilianyWortal informacyjny Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona  w Legnicy
PWSZ | Aktualności | fotogaleria | galeria wideo | media o nas | NewsLetter | kontakt | webmaster
stat4u