pwsz legnica
galeria filmowa
fotogaleria
wortal informacyjny pwsz legnica media  o nas
Wortal informacyjny Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona  w Legnicy
12 kwietnia Dniem Otwartych Drzwi w naszej Uczelni

12 kwietnia Dniem Otwartych Drzwi w naszej UczelniPaństwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Witelona w Legnicy zaprasza na Dzień Otwartych Drzwi. Tym razem kandydaci na studia w naszej Uczelni będą mogli ją odwiedzić 12 kwietnia bieżącego roku. Tegoroczni maturzyści  zapoznają się z ofertą edukacyjną na rok akademicki 2013/2014 w godzinach od  9 do 15.

W czasie trwania Dnia Otwartych Drzwi 2013 udostępniane będą ulotki o zasadach rekrutacji na studia I-ego i II-ego stopnia, studia podyplomowe, kursy i szkolenia oraz wydawnictwa uczelniane. Będzie można także otrzymać informatory dla kandydatów na studia na rok akademicki 2013/2014.

O godzinie 9:30 w sali konferencyjnej E1 odbędzie się prezentacja kierunku Filologia germańska natomiast o godzinie 10:00 pokazowa lekcja języka japońskiego, którą poprowadzi rodowita Japonka Ryoko Okamoto.

Odwiedzający w tym dniu Uczelnię kandydaci na studia będą mogli zwiedzić kampus. W ramach „wycieczki” przyszli studenci będą mogli zobaczyć sale audiowizualne w budynku A, siłownię, salę do fitness, kawiarenkę studencką, sale informatyczne, oraz czytelnię internetową na IV piętrze. Potem przejdą  do budynku C, gdzie odwiedzą bibliotekę uczelnianą oraz czytelnie naukową i komputerową, księgarnię, pracownie chemiczne, informatyczne, fizyczne oraz materiałoznawstwa, a także kawiarnię studencką „Cool Bar”.

Większe zorganizowane grupy pod opieką nauczyciela, które będą chciały zwiedzić Uczelnię prosimy o kontakt pod numerem telefonu 76 723 23 43 lub pisząc na adres e-mail: kulonp@pwsz.legnica.edu.pl

(pk)

<< POWRÓT
Imieniny: Halszki, Heleny, KarolaWortal informacyjny Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona  w Legnicy
PWSZ | Aktualności | fotogaleria | galeria wideo | media o nas | NewsLetter | kontakt | webmaster
stat4u