pwsz legnica
galeria filmowa
fotogaleria
wortal informacyjny pwsz legnica media  o nas
Wortal informacyjny Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona  w Legnicy
Legnicki Klub Taekwon-do z wizytą u Minister Sportu i Turystyki

Legnicki Klub Taekwon-do z wizytą u Minister Sportu i TurystykiNa początku maja zawodnicy i trenerzy Legnickiego Klubu Taekwon-do wspólnie z reprezentacją Polski sięgnęli po medale XXVIII Mistrzostw Europy Taekwon-do 2013 r. W szwedzkich mistrzostwach reprezentacja Polski uzyskała znakomity wynik zdobywając 58 medali. W sukcesach naszej kadry spory udział mieli legniczanie, którzy ze Skandynawii przywieźli 8 medali a Maciek Żuk został najlepszym zawodnikiem mistrzostw. Wynik osiągnięty przez polskich zawodników w szwedzkim Skovde został doceniony przez władzę polskiego sportu.Legnicki Klub Taekwon-do z wizytą u Minister Sportu i Turystyki

29 maja Marzanna Pawlik oraz Łukasz Stawarz – pracownicy naszej Uczelni i szkoleniowcy w Legnickim Klubie Taekwon-do w towarzystwie swoich podopiecznych z Klubu – Maciejem Żukiem, Wiolettą Miśkiewicz, Gabrielą Forgiel, Karolem Forgielem spotkali się z Joanną Muchą – Ministrem Sportu i Turystyki w Centralnym Ośrodku Sportu „Torwar” przy ul. Łazienkowskiej w Warszawie.

Legnicki Klub Taekwon-do z wizytą u Minister Sportu i TurystykiPodczas półtoragodzinnego spotkania każdy z kadrowiczów miał okazję przedstawić swoje największe osiągnięcia sportowe, trenerzy opowiedzieć o swojej pracy jak również o planach i oczekiwaniach na drugie półrocze bieżącego sezonu. Zaprezentowany został również materiał multimedialny podsumowujący start Reprezentacji Polski w XXVIII Mistrzostwach Europy składający się z filmu i kilkudziesięciu zdjęć.

Na zakończenie spotkania pani Minister wręczyła wszystkim uczestnikom mistrzostw pamiątkowe medale. Minister Sportu i Turystyki otrzymała również od zawodników pamiątkowy medal oraz koszulkę z podpisami wszystkich obecnych zawodników.

(pk)

Fot. LKT

<< POWRÓTImieniny: Damiana, Mirabeli, Wincentego


Collegium Witelona | Aktualności | fotogaleria | galeria wideo | media o nas | NewsLetter | deklaracja dostępności |kontakt | webmaster
stat4u