pwsz legnica
galeria filmowa
fotogaleria
wortal informacyjny pwsz legnica media  o nas
Wortal informacyjny Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona  w Legnicy
W punkcie informacyjnym o rekrutacji na studia

W punkcie informacyjnym o rekrutacji na studiaW siedzibie Uczelni działa punkt informacyjny dla kandydatów na studia. W punkcie, który mieści się w budynku głównym można uzyskać informacje na temat zasad tegorocznej rekrutacji, zaopatrzyć się w ulotki informacyjne o kierunkach, czy też nabyć podania o przyjęcie na studia. Jest to też doskonała okazja, aby odwiedzić Uczelnię i dowiedzieć się o warunkach studiowania czy zobaczyć kampus akademicki.

Punkt informacyjny otwarty jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 15:00 tel. 76 723 22 10, e-mail: rekrutacja@pwsz.legnica.edu.pl.

Ponadto na stronie internetowej www.pwsz.legnica.edu.pl zamieszczono ankietę predyspozycji zawodowych. Jej wypełnienie zajmie niecałe 5 minut a pomoże wskazać dyscyplinę w której można się samorealizować. Otrzymane wyniki można traktować jedynie jako środek pomocniczy w podejmowaniu decyzji o wyborze kierunku.

Postępowanie rekrutacyjne ma charakter konkursowy i prowadzone jest w dwóch etapach.  Etap pierwszy obejmuje obowiązkową elektroniczną rejestrację kandydatów poprzez stronę internetową naszej Uczelni. Etap I potrwa do 29 lipca. Dzień później, 30 lipca nastąpi ogłoszenie listy kandydatów zakwalifikowanych do II etapu postępowania.

Etap drugi obejmuje przygotowanie i ogłoszenie przez Komisje Wydziałowe listy kandydatów zakwalifikowanych do przyjęcia na I rok studiów, przyjęcie od osób zakwalifikowanych dokumentów oraz przygotowanie list osób przyjętych na I rok studiów. Przyjmowanie dokumentów od kandydatów odbywać się będzie w siedzibie Uczelni w dniach 31 lipca –  2 sierpnia. Ogłoszenie list osób przyjętych na I odbędzie się 5 sierpnia. Listy zostaną zamieszczone na stronie internetowej PWSZ im. Witelona w Legnicy oraz na tablicach w budynku A.

O przyjęciu na studia decydują punkty uzyskane przez kandydata w postępowaniu rekrutacyjnym. Uruchomienie kierunków warunkowe jest odpowiednią liczbą kandydatów. Uczelnia zastrzega możliwość nieogłoszenia naboru na dany kierunek, moduł kształcenia lub formę studiów oraz nieuruchomienia danego kierunku w przypadku nie wypełnienia limitu przyjęć.

(pk)

<< POWRÓT


Imieniny: Ludomira, Makarego, WilianyWortal informacyjny Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona  w Legnicy
PWSZ | Aktualności | fotogaleria | galeria wideo | media o nas | NewsLetter | kontakt | webmaster
stat4u