pwsz legnica
galeria filmowa
fotogaleria
wortal informacyjny pwsz legnica media  o nas
Wortal informacyjny Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona  w Legnicy
Rusza II edycja AKADEMII 50+

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Witelona w Legnicy kontynuuje realizację projektu „Akademia rozwoju kompetencji informatycznych i językowych 50+” współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Głównym celem Projektu jest  podwyższenie i rozwój kompetencji pracowniczych w zakresie umiejętności dotyczących technologii informacyjnych i komunikacyjnych oraz znajomości języków obcych wśród uczestników szkoleń.

W ramach Projektu w październiku 2013 r. rozpoczyna się II edycja bezpłatnych szkoleń komputerowych oraz szkoleń z języka angielskiego i niemieckiego na poziomie podstawowym. Uczestnikami szkoleń mogą być osoby pracujące lub bezrobotne w wieku powyżej 50 lat zameldowane na terenie jednego z powiatów: legnickiego, lubińskiego, jaworskiego, średzkiego lub złotoryjskiego.

Szkolenie komputerowe obejmuje użytkowanie komputera, przetwarzanie tekstów, arkusze kalkulacyjne, bazy danych, grafikę menedżerską i prezentacyjną, podstawy technik informatycznych i komunikacyjnych oraz przeglądanie stron internetowych i komunikację internetową. Szkolenia językowe na poziomie podstawowym przygotowują do uzyskania certyfikatu zgodnego z Europejskim Systemem Opisu Kształcenia Językowego.

Ilość miejsc ograniczona, rekrutacja tylko do 14 września 2013 r.

Szczegółowe informacje są dostępne w Biurze Projektu: Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Witelona w Legnicy, ul. Sejmowa 5A, bud. A pok. 30, tel. 76 723 22 36, 76 723 22 21 i na stronie www.akademiarozwoju.pwsz.legnica.edu.pl.

(mir)
Imieniny: Kingi, Krystyna, Michaliny
Wortal informacyjny Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona  w Legnicy
PWSZ | Aktualności | fotogaleria | galeria wideo | media o nas | NewsLetter | kontakt | webmaster
stat4u