pwsz legnica
galeria filmowa
fotogaleria
wortal informacyjny pwsz legnica media  o nas
Wortal informacyjny Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona  w Legnicy
Początek nowego sezonu sportowego

Początek nowego sezonu sportowegoWłaśnie rozpoczął się kolejny akademicki rok sportowy 2013/2014. Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w zajęciach sekcji Akademickiego Związku Sportowego.

Informacje o programach treningów poszczególnych seksji sportowych można znaleźć na profilu Klubu na Facebooku. Klub Uczelniany AZS czeka również na pomysły dotyczące życia sportowego, licząc równocześnie na pomoc w organizacji różnego rodzaju przedsięwzięć.Początek nowego sezonu sportowego

Członkowie Klubu organizują współzawodnictwo dla studentów PWSZ im. Witelona w Legnicy, gdzie startują ekipy poszczególnych kierunków. Ocena i podsumowanie pracy szkoleniowo-organizacyjnej połączoną z plebiscytem na najpopularniejszego studenta-sportowca odbywa się przy ognisku i wspólnej zabawie.

Systematyczne zajęcia  szkoleniowo-sportowe odbywają się w siatkówce, koszykówce, pływaniu, tenisie stołowym, biegach przełajowych, futsalu, piłce ręcznej, aerobiku. Ponadto nasi studenci odnotowali starty w takich dyscyplinach jak: taekwon-do, karate, łucznictwo, szachy,  piłka nożna, wspinaczka sportowa, trójbój siłowy, kolarstwo górskie, tenis ziemny.

Początek nowego sezonu sportowegoWażne jest także by pamiętać o wyrobieniu legitymacji członkowskiej AZS-u. Można ją wyrobić przy zapisie do Klubu, w Pokoju 103 w budynku C. Składka członkowska obowiązująca w roku akademickim 2013/2014 wynosi 40 zł.

Posiadacz takiej karty - ISIC-AZS - jest ubezpieczony od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) w AXA na kwotę 6500 zł. Dodatkowo jest objęty 10% zniżką na korzystanie z usług Centralnych Ośrodków Sportu Akademickiego w Wilkasach, Gdańsku - Górkach Zachodnich oraz Zieleńcu.

ISIC (International Student Identity Card) to dokument potwierdzający status studenta i ucznia na całym świecie oraz gwarancja dostępu do kilkudziesięciu tysięcy zniżek na całym świecie w tym 4486 w Polsce. ISIC jest uznawany w 116 krajach świata i co roku korzysta z niego około 10 milionów osób na całym świecie.

2013-10-24

(pk)

<< POWRÓT
Imieniny: Hilarego, Franciszki, Ksawery


Collegium Witelona | Aktualności | fotogaleria | galeria wideo | media o nas | NewsLetter | deklaracja dostępności |kontakt | webmaster
stat4u