pwsz legnica
galeria filmowa
fotogaleria
wortal informacyjny pwsz legnica media  o nas
Wortal informacyjny Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona  w Legnicy
Wybierz swoją szkołę podczas V Legnickich Prezentacji Edukacyjnych w PWSZ im. Witelona w Legnicy !

Wybierz swoją szkołę podczas V Legnickich Prezentacji Edukacyjnych w PWSZ im. Witelona w Legnicy !Do której szkoły ponadgimnazjalnej się zapisać? Jaki kierunek studiów wybrać?  Jaką uczelnie? Który kurs jest najlepszy? Młodzi ludzie, którzy często mają trudności z podjęciem decyzji związanej z dalszą edukacją będą mieli doskonałą okazję poznać wszystkie aspekty z rekrutacją do szkół ponadgimnazjalnych i uczelni wyższych w roku 2014.

5 lutego 2014 roku w Centrum Konferencyjno-Widowiskowym Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Witelona w Legnicy odbędzie się piąta edycja Legnickich Prezentacji Edukacyjnych. Patronat honorowy nad Prezentacjami objęli Prezydent Miasta Legnicy Tadeusz Krzakowski oraz Starosta Powiatu Legnickiego Jarosław Humenny.

W targach wezmą udział szkoły ponadgimnazjalne z Legnicy, uczelnie wyższe z województwa dolnośląskiego, lubuskiego oraz instytucje szkoleniowe. Można tu będzie uzyskać wszelkich informacji o zasadach rekrutacji w roku 2014 oraz zaopatrzyć się w materiały prezentujące uczelnie i szkoły. Młodzi ludzie będą mieli możliwość porównania różnorodnych ofert i wybory najkorzystniejszej z nich pod względem warunków socjalno-bytowych, jakości kształcenia, czy profilu i typu kształcenia.

Celem targów jest przybliżenie uczniom szkół ponadgimnazjalnych i gimnazjalnych dostępnych ofert edukacyjnych wyższych uczelni i szkół ponadgimnazjalnych oraz możliwości rozwoju osobistego. Tym samym ma to ułatwić młodzieży planowanie kariery zawodowej, by stać się konkurencyjnym na zmieniającym się rynku pracy.

Legnickie Prezentacje Edukacyjne rozpoczną się o godzinie 9:00, po czym zainteresowani będą mogli zapoznać się z ofertami wystawców.

W programie targów m. in. pokaz ratownictwa medycznego w wykonaniu studentów Koła Naukowego Młodych Medyków PWSZ im. Witelona w Legnicy, prezentacja Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona  w Legnicy oraz pokazy i wykłady multimedialne przygotowane przez wystawców.

Więcej informacji na stronie : http://www.pwsz.legnica.edu.pl/artykul-3495-pwsz-1

Program V. Legnickich Prezentacji Edukacyjnych

- 9:00 – uroczyste otwarcie V. Legnickich Prezentacji Edukacyjnych

- 9:15 – 14:00 – zwiedzanie stoisk

- 10:00 – 10:30 – pokaz ratownictwa medycznego w wykonaniu Koła Naukowego Młodych Medyków PWSZ im. Witelona w Legnicy

- 12:00 – 12:20 – prezentacja Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona  w Legnicy – sala konferencyjna E1

- 14:00 – zakończenie V. Legnickich Prezentacji Edukacyjnych

2014-01-15

(pk)

<< POWRÓTImieniny: Ludomira, Makarego, WilianyWortal informacyjny Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona  w Legnicy
PWSZ | Aktualności | fotogaleria | galeria wideo | media o nas | NewsLetter | kontakt | webmaster
stat4u