pwsz legnica
galeria filmowa
fotogaleria
wortal informacyjny pwsz legnica media  o nas
Wortal informacyjny Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona  w Legnicy
Zapraszamy na Dzień Otwartych Drzwi w naszej Uczelni !

Zapraszamy na Dzień Otwartych Drzwi w naszej Uczelni !Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Witelona w Legnicy zaprasza na Dzień Otwartych Drzwi. Tym razem kandydaci na studia w naszej Uczelni będą mogli ją odwiedzić 10 kwietnia bieżącego roku. Tegoroczni maturzyści  zapoznają się z ofertą edukacyjną na rok akademicki 2014/2015 w godzinach od  9 do 14.

Informacja ze szczegółowym programem Dnia Otwartych Drzwi zostanie zamieszczona na stronie internetowej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy (www.pwsz.legnica.edu.pl) oraz na facebookowym profilu Uczelni.

W czasie trwania Dnia Otwartych Drzwi 2014 udostępniane będą ulotki o zasadach rekrutacji na studia I-ego i II-ego stopnia, studia podyplomowe, kursy i szkolenia oraz wydawnictwa uczelniane. Będzie można także uzyskać informatory dla kandydatów na studia na rok akademicki 2014/2015.

Odwiedzający w tym dniu Uczelnię kandydaci na studia będą mogli zwiedzić kampus, po którym będą ich oprowadzać studenci.

W ramach „wycieczki po kampusie” przyszli studenci będą mogli zobaczyć sale audiowizualne w budynku A, siłownię, salę do fitness, kawiarenkę studencką, sale informatyczne, oraz czytelnię internetową na IV piętrze. Potem przejdą  do budynku C, gdzie odwiedzą bibliotekę uczelnianą oraz czytelnie naukową i komputerową, księgarnię, pracownie chemiczne, informatyczne, fizyczne oraz materiałoznawstwa.

Na koniec dla poszczególnych grup kandydatów na studia będzie wyświetlony film o PWSZ im. Witelona w Legnicy w budynku E.

Zapraszamy do śledzenia informacji na naszej stronie internetowej, fan pagu na Facebooku oraz kanału na Youtube.

2014-02-14

(pk)

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ z DOD 2013

<< POWRÓTImieniny: Ludomira, Makarego, WilianyWortal informacyjny Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona  w Legnicy
PWSZ | Aktualności | fotogaleria | galeria wideo | media o nas | NewsLetter | kontakt | webmaster
stat4u