pwsz legnica
galeria filmowa
fotogaleria
wortal informacyjny pwsz legnica media  o nas
Wortal informacyjny Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona  w Legnicy
Nasza Uczelnia w 22 finale WOŚP

Nasza Uczelnia w 22 finale WOŚP22 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, zorganizowany 12 stycznia, obywał się pod hasłem Na Ratunek. Pieniądze zbierane podczas  akcji przeznaczone były tym razem na zakup specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej i godnej opieki medycznej seniorów. Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Witelona w Legnicy jak co roku włączyła się charytatywną akcję.

W legnickiej galerii handlowej wraz z ratownikami Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego zorganizowaliśmy prezentację. Odwiedzający mogli zapoznać się ze sprzętem i działaniami ratowników a jednocześnie poznać ofertę edukacyjną naszej Uczelni dla kandydatów na studia w roku akademickim 2014/2015. Ponadto zainteresowani mogli wylicytować pamiątkowe gadżety Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy.
Nasza Uczelnia w 22 finale WOŚP
Orkiestrowe granie w galerii rozpoczęło się występami artystycznymi uczniów legnickich szkół. Później na scenie wystąpił Marcin Wyrostek. W przerwach między występami można było wziąć udział w licytacjach i zapoznać się z wydawnictwami Uczelni. Propozycja cieszyła się dużym zainteresowaniem a galeria niemal pękała w szwach.

Podczas tegorocznej akcji zebrano łącznie w  Legnicy  ponad 124 tysiące złotych. Do tego dojdą jeszcze wpływy z licytacji i aukcji internetowych. To niewiele mniej niż rok temu. 

Pieniądze zbierano nie tylko podczas tradycyjnych kwest. Strażacy z Miłkowic sprzedali na rzecz orkiestry ponad 90 litrów grochówki, a legniccy seniorzy, oraz uczniowie i nauczyciele legnickiego Gimnazjum nr 1 sprzedali w sumie prawie 40 blach własnoręcznie upieczonych ciast. 

2014-02-14

(pk)

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ

<< POWRÓTImieniny: Albina, Antoniny, RadosławyWortal informacyjny Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona  w Legnicy
PWSZ | Aktualności | fotogaleria | galeria wideo | media o nas | NewsLetter | kontakt | webmaster
stat4u