Obejrzyj PWSZ na Youtube

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Witelona w Legnicy jest już dostępna w serwisie Youtube.pl oraz Facebook.

Można tu znaleźć filmy z wielu wydarzeń  kulturalnych organizowanych na Uczelni oraz z jej współudziałem. Są tu relacje z koncertów, wystaw, spotkań ze znanymi ludzi oraz informacje dotyczące oferty kształcenia czy zasad rekrutacji na studia.

Na kanał PWSZ w portalu Youtube.pl będzie można się dostać ze strony głównej uczelni poprzez specjalne ikony umiejscowione na dole strony lub klikając na adres http://www.youtube.com/user/pwszlegnica.

Youtube oferuje także mobilną wersję swojego odtwarzacza. Za pomocą Youtube Mobile już teraz można oglądać najnowsze filmy z życia Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy.

Imieniny: Hanny, Klementyny, Łukasza Pogoda

Kierunek wiatru: pół-zach.