pwsz legnica
galeria filmowa
fotogaleria
wortal informacyjny pwsz legnica media  o nas
Wortal informacyjny Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona  w Legnicy
Trwa rekrutacja na studia Pielęgniarstwo pomostowe

W Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Witelona w Legnicy trwa rekrutacja kandydatów na studia pomostowe na kierunku Pielęgniarstwo – ścieżka A.

O przyjęcie na niestacjonarne studia pierwszego stopnia na kierunku Pielęgniarstwo w ramach studiów pomostowych mogą ubiegać się wyłącznie osoby posiadające świadectwo dojrzałości i będące absolwentami pięcioletnich liceów medycznych.

Kandydaci na studia mogą rejestrować się elektronicznie do 30 marca 2014 roku. Dzień później, 31 marca br. ogłoszona zostanie lista osób zakwalifikowanych do II etapu rekrutacji. Przyjmowanie dokumentów od kandydatów zakwalifikowanych do II etapu odbywać się będzie w dniach 1-2 kwietnia 2014 r. Lista przyjętych na studia ogłoszona będzie 3 kwietnia br.

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Witelona otrzymała zgodę na prowadzenie bezpłatnych studiów pomostowych dla pielęgniarek dofinansowanych ze środków Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

Studenci studiów pomostowych uzyskują zaliczenie części kształcenia praktycznego na podstawie dostarczonych dokumentów potwierdzających: okresy zatrudnienia w zakładach opieki zdrowotnej, ukończenie specjalizacji i kursów kwalifikacyjnych.

Ukończenie studiów pomostowych pozwala na: podniesienie poziomu wykształcenia a tym samym umożliwi podjęcie dalszego kształcenia, rozwój kariery zawodowej, zwiększenie prestiżu zawodowego i społecznego, podniesienie jakości świadczonej opieki pielęgniarskiej oraz uzyskanie kwalifikacji zawodowych na poziomie umożliwiającym ich automatyczne uznanie w krajach Unii Europejskiej.

Zapraszamy pielęgniarki/pielęgniarzy do uzupełnienia kwalifikacji zawodowych na studiach pomostowych. Wszelkich informacji udziela dziekanat  i sekretariat Wydziału Nauk o Zdrowiu i Kulturze Fizycznej w godz. 7.30-15.30 lub telefonicznie 76/723 22 31, 76/723 22 05.

2014-03-07

(pwsz)

<< POWRÓTImieniny: Marty, Konstantego, Olafa
Wortal informacyjny Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona  w Legnicy
PWSZ | Aktualności | fotogaleria | galeria wideo | media o nas | NewsLetter | kontakt | webmaster
stat4u