pwsz legnica
galeria filmowa
fotogaleria
wortal informacyjny pwsz legnica media  o nas
Wortal informacyjny Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona  w Legnicy
Biuro Karier rozpoczyna cykl bezpłatnych warsztatów dla studentów PWSZ

Biuro Karier, działające w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Witelona w Legnicy rozpoczyna kolejny cykl bezpłatnych warsztatów dla studentów naszej Uczelni.

12 marca 2014 odbędzie się warsztat pt. „Autoprezentacja – czyli Żak tworzy swój profesjonalny wizerunek”. Głównym celem autoprezentacji jest spowodowanie, by inni postrzegali nas w pozytywny sposób. Jeżeli wywrzemy na ludziach pozytywne wrażenie w czasie pierwszego spotkania, to wydamy im się na pewno bardziej kompetentni i atrakcyjni, i tym samym zwiększą się nasze szanse, że pozytywnie odniosą się do naszych starań o pracę. Pracownicy Biura Karier podpowiedzą uczestnikom warsztatów jak stworzyć swój pozytywny wizerunek i podnieść poczucie własnej wartości oraz zostaną przygotowani do przeprowadzania skutecznych prezentacji.

Z kolei 20 marca 2014 r. odbędzie się warsztat pt. „Komunikacja interpersonalna”. Komunikacja daje nam szansę na wymianę myśli, współdziałanie, podążanie w tym samym kierunku. Dzięki niej dowiadujemy się, co czują i myślą inni, a także możemy wyrazić siebie. Podczas spotkania uczestniczy przyjrzą się bliżej temu procesowi i odpowiedzą sobie na pytanie, czy potrafimy skutecznie się komunikować. W trakcie warsztatu omówiony zostanie proces komunikowania interpersonalnego, jego znaczenia i potencjalnych barier.

Ponadto Biuro Karier Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej om. Witelona w Legnicy prowadzi warsztaty z zakresu: przygotowywania dokumentów aplikacyjnych, rozmowy kwalifikacyjnej, planowania kariery zawodowej, komunikacji w grupie, metod poszukiwania pracy, zakładania i prowadzenia własnej firmy, pozyskiwania środków na założenie działalności gospodarczej itp.

Szczegóły na plakatach:

AUTOPREZENTACJA

KOMUNIKACJA INTERPERSONALNA

2014-03-07

(mir)


<< POWRÓTImieniny: Flicyty, Kajetana, PauliWortal informacyjny Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona  w Legnicy
PWSZ | Aktualności | fotogaleria | galeria wideo | media o nas | NewsLetter | kontakt | webmaster
stat4u