pwsz legnica
galeria filmowa
fotogaleria
wortal informacyjny pwsz legnica media  o nas
Wortal informacyjny Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona  w Legnicy
Studenci bawili się na Juwenaliach

Studenci bawili się na JuwenaliachStudenci Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy mogli poczuć klimat tegorocznych Juwenaliów przed ich głównymi obchodami, zaplanowanymi w dniach 22-23 maja.

Juwenaliowe Przedbiegi to szereg imprez integrujących środowisko naszych studentów przed głównymi koncertami o charakterze kulturalnym i sportowym. Dzięki regularnym eventom każdy mógł wdrażać się w atmosferę i artystyczny nastrój corocznego święta żaków.Studenci bawili się na Juwenaliach

W Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Witelona w Legnicy między innymi odbył się Maraton Zumby, I Turniej w Tenisa Stołowego, Turniej Gry League of Legends, Turniej w Bilarda, Turniej w Futsalu, Before Party. Na uczestników przedbiegów czekały liczne konkursy i nagrody. Wszystkie wydarzenia stanowiły doskonałą odskocznię od codziennej nauki i były ostatnim etapem wyszumienia się przed letnią sesją egzaminacyjną.
Studenci bawili się na Juwenaliach
Natomiast 21 maja, w strojach rycerzy i nawiązujących do epoki średniowiecza, barwny korowód wyruszył spod budynku głównego Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy pod Urząd Miasta Legnicy by odebrać od Włodarzy klucze do bram Miasta.

Koncerty, podobnie jak w latach ubiegłych, odbywały się na dziedzińcu Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy. Na uczestników koncertów między poszczególnymi występami czekały konkursy i nagrody.

Studenci bawili się na Juwenaliach22 maja, pierwszy dzień koncertów utrzymany był w klimatach muzyki alternatywnej oraz hiphopowej. Zagrali między innymi ZEUS, ENEJ, HOPE. 23 maja, podczas drugiego dnia Juwenali 2014 królowała muzyka klubowa. Na scenie wystąpili takie gwiazdy jak MIKE CANDYS, JOCKEYBOYS, DJ W.

2014-05-29

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ - maraton zumby

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ - turniej gier komputerowych

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ - turniej w bilarda


ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ - turniej w tenisa stołowego


ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ - wampiriada

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ - korowód studencki

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ - koncerty dzień I cz. I

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ - koncerty dzień I cz. II

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ - koncerty dzień II

(pk)

<< POWRÓT
Imieniny: Barbary, Hieronima, Krystiana


Collegium Witelona | Aktualności | fotogaleria | galeria wideo | media o nas | NewsLetter | deklaracja dostępności |kontakt | webmaster
stat4u