pwsz legnica
galeria filmowa
fotogaleria
wortal informacyjny pwsz legnica media  o nas
Wortal informacyjny Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona  w Legnicy
Rey Juan Carlos University w Madrycie zaprasza na studia !

Rey Juan Carlos University w Madrycie zaprasza na studia !Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Witelona w Legnicy podpisała umowę o wymianie studentów z hiszpańską uczelnią Rey Juan Carlos Univeristy w Madrycie. Jest to już druga uczelnia z Hiszpanii, w której w ramach programu Erasmus - „Uczenie się przez całe życie” (Lifelong Learning Programme) w latach 2014-2021 będą mogli kształcić się studenci i pracownicy z PWSZ im. Witelona w Legnicy. Z oferty kształcenia będzie mogło skorzystać 9 studentów, 6 nauczycieli akademickich oraz 2 pracowników nie będących nauczycielami akademickimi zarówno ze strony polskiej jak i hiszpańskiej.
Rey Juan Carlos University w Madrycie zaprasza na studia !Rey Juan Carlos University w Madrycie został utworzony w 1996, jako Uczelnia, kładąca wyraźny nacisk na sprawy międzynarodowe, wspieranie rozwoju intelektualnego, rozwój naukowo-badawczy jak zaawansowanych badań i nowych technologii, doskonałości zawodowej i kulturowej, gospodarczej i społecznej rozwoju regionu.

Obecnie na Uniwersytecie działa 5 wydziałów: Inżynierii, Nauk o Środowisku, Nauk o Zdrowiu, Nauk o Komunikacji, Prawa i Nauk Społecznych. Kształcenie odbywa się na poziomie studiów licencjackich, inżynierskich, magisterskich oraz doktoranckich.

Rey Juan Carlos University w Madrycie zaprasza na studia !Madryt jest centrum gospodarczym, administracyjnym i kulturalnym kraju. Jest to również ośrodek biznesu i handlu zagranicznego. W Madrycie króluje przemysł maszynowy, włókienniczy i mechaniczny. Rozwija się tu handel, rzemiosło a także branża turystyczna. Stolica Hiszpanii to ważny węzeł komunikacyjny z czwartym co do wielkości portem lotniczym. Hiszpania jest jednym z tańszych krajów europejskich, jednak jej stolica, będąca jednym z najbogatszych miast na świecie, odbiega nieco od tego schematu. Gwałtowny rozwój Madrytu i scentralizowanie w nim najważniejszych ośrodków kraju spowodowało również znaczny wzrost kosztów życia.

2014-07-01

(pk)

<< POWRÓT
Imieniny: Kingi, Krystyna, Michaliny
Wortal informacyjny Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona  w Legnicy
PWSZ | Aktualności | fotogaleria | galeria wideo | media o nas | NewsLetter | kontakt | webmaster
stat4u