pwsz legnica
galeria filmowa
fotogaleria
wortal informacyjny pwsz legnica media  o nas
Wortal informacyjny Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona  w Legnicy
Klub Biznesu Miedzi Legnica wyróżnił naszą Uczelnię

Klub Biznesu Miedzi Legnica wyróżnił naszą UczelnięKlub Biznesu Miedzi Legnica, 13 czerwca podsumował kolejny rok istnienia. Podczas uroczystej gali w hotelu Qubus rozdano certyfikaty sponsorom i członkom klubu oraz podsumowano dotychczasową działalność.

Galę zorganizowano po raz pierwszy. Niemal 150 osób - głównie przedsiębiorców, prezesów i właścicieli firm zaprzyjaźnionych z Miedzią Legnica - miało okazję spotkać się w tak licznym gronie przyjaciół. Podczas uroczystej gali w Hotelu Qubus wręczono certyfikaty wszystkim sponsorom.

W ten sposób uhonorowano także patronów medialnych klubu. Uroczystość rozpoczęło wystąpienie Andrzeja Dadełło, który przywitał serdecznie przybyłych przedsiębiorców. Właściciel MKS Miedź Legnica podkreślił rolę jaką w naszym klubie pełnią zaproszeni sponsorzy.

W gronie wyróżnionych tytułem Srebny Sponsor znalazła się także Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Witelona w Legnicy, która od kilku lat wspiera działalność Miejskiego Klubu Sportowego Miedź Legnica. Certyfikat odebrał mgr Jerzy Stefaniak, zastępca kanclerza naszej Uczelni.

Zgromadzeni goście uczestniczyli także w premierowym pokazie stworzonych przez Miedź TV filmów o Miedzi, Akademii Piłkarskiej Miedzi Legnica oraz o Klubie Biznesu. Była to znakomita okazja do pokazania jak wiele udało się już w Miedzi zbudować i osiągnąć, czy do powspominania wspólnych wyjazdów, śniadań biznesowych, meczów i spotkań.

Galę poprowadził znany prezenter i dziennikarz Irek Bieleninik. Po części oficjalnej wszyscy goście wspólnie oglądali mundialowy pojedynek Hiszpanii z Holandią. Po meczu doszło do licytacji gadżetów. Wśród nich pojawiły się koszulki i piłki z podpisami zarówno piłkarzy Miedzi jak i reprezentacji Polski.
Rekordową kwotę, bo aż 1000 złotych zebrano za trykot kadry naszego kraju z podpisami piłkarzy. Wszystkie zebrane w ten sposób pieniądze trafiły do budżetu Akademii Piłkarskiej Miedzi Legnica.

Klub Biznesu Miedzi Legnica ma na celu skupienie przedsiębiorców związanych z regionem, potrafiących łączyć przyjemne z pożytecznym: rozwój zawodowy z pasją, jaką jest piłka nożna. Klub stwarza warunki do nawiązywania kontaktów biznesowych, które pomogą wesprzeć lokalny biznes. Jednym z zadań Klubu jest pomoc w jak najpełniejszym wykorzystaniu ogromnych możliwości, jakie niesie za sobą marketing sportowy.

(mir)

<< POWRÓTImieniny: Balbiny, Ksawerego, Pauliny


Collegium Witelona | Aktualności | fotogaleria | galeria wideo | media o nas | NewsLetter | deklaracja dostępności |kontakt | webmaster
stat4u