pwsz legnica
galeria filmowa
fotogaleria
wortal informacyjny pwsz legnica media  o nas
Wortal informacyjny Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona  w Legnicy
Zakończenie roku szkolnego w ALO

Zakończenie roku szkolnego w ALOUczniowie Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego, działającego przy PWSZ im. Witelona w Legnicy, 27 czerwca bieżącego roku zakończyli rok szkolny 2013/2014. W uroczystości wzięła udział dyrekcja szkoły, grono pedagogiczne, rodzice uczniów, zaproszeni goście oraz uczniowie. Wśród gości nie zabrakło między innymi mgra Jerzego Stefaniaka - Prezesa Zarządu Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju PWSZ im. Witelona w Legnicy „Wspólnota Akademicka”.

Uczniowie klasy maturalnej zakończyli rok szkolny wcześniej niż pozostali, ponieważ na początku maja rozpoczęły się matury. Jednak również uczestniczyli w uroczystości i odebrali świadectwa dojrzałości. Zakończenie roku szkolnego w ALO

Tegoroczną nagrodę Dyrektora Szkoły za wyróżniająca postawę i wyniki w nauce otrzymała Monika Trzop – absolwentka klasy I ALO. Monika otrzymała także stypendium motywacyjne za wyniki w nauce. Średnia ocen Moniki to 5, 31!  Bardzo dobre wyniki w nauce i stypendium motywacyjne uzyskały też: Sylwia Skowron i Maja Derebecka.

Zakończenie roku szkolnego było także okazją do podsumowania pracy, refleksji i zadumy. Dyrektor Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego mgr Dariusz Wędzina wspominał w swoim wystąpieniu niełatwe początki nauki w ALO i gratulował wyróżnionym nagród.

2014-07-23

(pk)

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ

<< POWRÓT
Imieniny: Julity, Ludmiły, Zdobysława
Wortal informacyjny Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona  w Legnicy
PWSZ | Aktualności | fotogaleria | galeria wideo | media o nas | NewsLetter | kontakt | webmaster
stat4u