pwsz legnica
galeria filmowa
fotogaleria
wortal informacyjny pwsz legnica media  o nas
Wortal informacyjny Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona  w Legnicy
Rekordowa suma na paczki dla dzieci !

Rekordowa suma na paczki dla dzieci !Rada Uczelniana Samorządu Studenckiego Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im Witelona w Legnicy po raz kolejny zorganizowała Akcję Charytatywną „Studenci Dzieciom”.

Zbiórka pieniędzy trwała od połowy listopada do 2 grudnia 2014 roku i była przeznaczona na zakup paczek dla wychowanków świetlicy środowiskowej w Domu św. Franciszka, Domu Dziecka przy ul. Wandy w oraz podopiecznych Fundacji „Otwórz Serce”.

W tym okresie Mikołaje w towarzystwie Śnieżynek z puszkami odwiedzali sale ćwiczeniowe i wykładowe, gdzie zarówno studenci jak i wykładowcy wrzucali bilon i banknoty. Pieniądze były zbierane przez wszystkie dni tygodnia, także w weekendy, gdy zajęcia mieli studenci zaoczni. Akcja zakończyła się sporym sukcesem - w tym roku udało się zebrać rekordową sumę 5 041,82 zł.Rekordowa suma na paczki dla dzieci !

Finał akcji odbył się 5 grudnia 2014 roku w Domu św. Franciszka w Legnicy. Studenci naszej Uczelni przekazali dzieciom słodycze, maskotki oraz odzież. Dzieci cieszyły się z wizyty studentów, wspólnie śpiewały piosenki świąteczne oraz mówiły wierszyki. Przygotowały także słodki poczęstunek dla naszych studentów.

Rada Uczelniana składa najszczersze podziękowania wszystkim studentom oraz pracownikom Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy za udział w zbiórce i przyczynienie się do uzbierania tak pokaźnej kwoty!

(mir)

2015-01-02

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ - część I

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ - część II


<< POWRÓT


Imieniny: Halszki, Heleny, KarolaWortal informacyjny Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona  w Legnicy
PWSZ | Aktualności | fotogaleria | galeria wideo | media o nas | NewsLetter | kontakt | webmaster
stat4u