pwsz legnica
galeria filmowa
fotogaleria
wortal informacyjny pwsz legnica media  o nas
Wortal informacyjny Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona  w Legnicy
VI Legnickie Prezentacje Edukacyjne - 10.02.2015

VI Legnickie Prezentacje Edukacyjne - 10.02.2015Do której szkoły ponadgimnazjalnej się zapisać? Jaki kierunek studiów wybrać?  Jaką uczelnie? Który kurs jest najlepszy? Młodzi ludzie, którzy często mają trudności z podjęciem decyzji związanej z dalszą edukacją będą mieli doskonałą okazję poznać wszystkie aspekty związane z rekrutacją do szkół ponadgimnazjalnych i uczelni wyższych w roku 2015.

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Witelona w Legnicy zaprasza na szóstą edycję Legnickich Prezentacji Edukacyjnych, które odbędą się 10 lutego 2015 roku w Centrum Konferencyjno-Widowiskowym naszej Uczelni.

W godzinach od 9:00 do 14:00 zaprezentowane zostaną oferty edukacyjne legnickich szkół ponadgimnazjalnych oraz szkół wyższych z południowo-zachodniej Polski.

VI Legnickie Prezentacje Edukacyjne to doskonała okazja by w jednym miejscu uzyskać informacje o zasadach rekrutacji w roku 2015 oraz zaopatrzyć się w materiały prezentujące szkoły i uczelnie.

Celem prezentacji jest przybliżenie uczniom szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych dostępnych ofert edukacyjnych wyższych uczelni i szkół  ponadgimnazjalnych oraz możliwości rozwoju osobistego. Tym samym ma to ułatwić młodzieży planowanie kariery zawodowej, by stać się konkurencyjnym na zmieniającym się rynku pracy.

Ponadto pragniemy aby młodzież szkolna dowiedziała się o możliwościach rozwijania własnych zainteresowań – zarówno naukowych, artystycznych jak i sportowych.

Jednym z celów będzie także promocja legnickich szkół ponadgimnazjalnych i uczelni wyższych z południowo-zachodniej Polski

Termin potwierdzenia udziału w targach mija 19 stycznia 2015 r. Formularz zgłoszeniowy jest zamieszczony na stronie PWSZ im. Witelona w Legnicy – www.pwsz.legnica.edu.pl

Osoby odpowiedzialna za sprawy organizacyjne:

- Ewa Gut-Foltyńska – (76) 723 23 44, e-mail: kulonp@pwsz.legnica.edu.pl

- Przemysław Kulon – (76) 723 23 43, e-mail: kulonp@pwsz.legnica.edu.pl

2015-01-08

(pk)

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ z poprzedniej edycji

<< POWRÓT


Imieniny: Ludomira, Makarego, WilianyWortal informacyjny Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona  w Legnicy
PWSZ | Aktualności | fotogaleria | galeria wideo | media o nas | NewsLetter | kontakt | webmaster
stat4u