pwsz legnica
galeria filmowa
fotogaleria
wortal informacyjny pwsz legnica media  o nas
Wortal informacyjny Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona  w Legnicy
Absolwentka naszej Uczelni laureatką konkursu o nagrodę Prezydenta Miasta Bolesławiec !

Absolwentka naszej Uczelni laureatką konkursu o nagrodę Prezydenta Miasta Bolesławiec !5 grudnia 2014 roku w Muzeum Ceramiki w Bolesławcu odbyła się uroczystość wręczenia nagród w konkursie o nagrodę Prezydenta Miasta Bolesławiec za najlepszą pracę magisterską lub doktorską z zakresu historii i współczesności miasta Bolesławiec, które zostały obronione w roku akademickim 2012/2013 i 2013/2014 na uczelniach państwowych i niepaństwowych w Polsce.

Łącznie na konkurs wpłynęło 5 prac magisterskich. Kapituła w składzie prof. dr hab. Grzegorz Strauchold, prof. dr hab. inż. Robert Masztalski, prof. dr hab. Waldemar Tyc, Jerzy Zieliński – Sekretarz Miasta oraz Jacek Dudyński przyznała I miejsce (3 000 zł) Bartoszowi Woźniewskiemu za pracę magisterską pt. „Koncepcja zagospodarowania terenu Dworca Wschodniego w Bolesławcu”. Praca została obroniona na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

II miejsce (2 000 zł) przyznano mgr Agnieszce Szulc-Jednoróg za pracę pt. „Monografia Szkoły Podstawowej nr 8 w Bolesławcu w latach 1964-1991”. Praca ta została napisana przez absolwentkę Wydziału Nauk Społecznych i Humanistycznych Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy pod kierunkiem dr hab. Kazimiery Jaworskiej.

III miejsce (1 000 zł) zdobyła Aleksandra Król za pracę pt. „Hotel wraz z zagospodarowaniem Pl. ks. J. Popiełuszki w Bolesławcu”.

2015-02-13

(pk)

<< POWRÓT


Imieniny: Flicyty, Kajetana, PauliWortal informacyjny Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona  w Legnicy
PWSZ | Aktualności | fotogaleria | galeria wideo | media o nas | NewsLetter | kontakt | webmaster
stat4u