pwsz legnica
galeria filmowa
fotogaleria
wortal informacyjny pwsz legnica media  o nas
Spotkanie informacyjne z firmą Pro-Staff Polska

Spotkanie informacyjne z firmą Pro-Staff Polska20 stycznia bieżącego roku odbyło się spotkanie informacyjne z firmą Pro-Staff Polska, która zajmuje się szkoleniem i rekrutacją kandydatów do pracy na stanowisku Animatora Czasu Wolnego w Turystyce.

Celem spotkania było poinformowanie studentów o dostępnych opcjach zatrudnienia na sezon turystyczny 2015 dla kandydatów posługujących się językiem angielskim w stopniu dobrym. Przedstawiciel firmy poinformował również, że szczególnym zainteresowaniem pracodawców cieszą się kandydaci, którzy poza językiem angielskim posługują się również jęz. niemieckim w stopniu umożliwiającym komunikację.Spotkanie informacyjne z firmą Pro-Staff Polska

Animatorem lub animatorką jest osoba, która wraz z grupą pozostałych animatorów organizuje program animacyjny dla gości w hotelach, klubach, ośrodkach wypoczynkowych, etc. Na program składają się w ciągu dnia gry i zabawy dla dzieci, młodzieży i dorosłych, a w ramach programu wieczornego tzw. „evening show” – pokazy taneczne, rozrywkowe i wydarzenia specjalne.

Animator najczęściej pracuje w tzw. teamie (grupie osób), w skład którego wchodzi szef animator, animatorzy dla dzieci, animatorzy sportowi, tancerze i all-rounders. Każdy członek grupy ma wyznaczone własne zadania i obowiązki, ale cały team ściśle współpracuje. Grupa animacyjna może liczyć od kilku do kilkudziesięciu animatorów w zależności od wymagań hotelu bądź klubu.

2015-02-24

(pk)

<< POWRÓT


Imieniny: Eleonory, Lenki, Kiejstuta Pogoda

Pogoda dla miejscowosci Legnica na dzisiaj

Temperatura: -3°C

Kierunek wiatru: pół-wsch.
Szybkość wiatru: 11 km/h

Wschód slońca: 07:55
Zachód slońca: 18:22


© by Jacek Kowalski

PWSZ | Aktualności | fotogaleria | galeria wideo | media o nas | NewsLetter | kontakt | webmaster
stat4u