pwsz legnica
galeria filmowa
fotogaleria
wortal informacyjny pwsz legnica media  o nas
Wortal informacyjny Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona  w Legnicy
Zapraszamy na Dzień Otwartych Drzwi w naszej Uczelni !

Zapraszamy na Dzień Otwartych Drzwi w naszej Uczelni !Drodzy maturzyści!

Przed Wami rok życiowych decyzji i ważnych momentów – matura a następnie studia. Czy zastanawialiście się już co chcecie robić w przyszłości? Jak zaplanować swoją karierę zawodową? Co studiować i gdzie?

Zapraszamy Was na Dzień Otwartych Drzwi w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Witelona w Legnicy, który odbędzie się 31 marca bieżącego roku, w godzinach od 9 do 14.

W tym dniu będzie można szczegółowo zapoznać się z ofertą edukacyjną na rok akademicki 2015/2016 i poznać naszą Uczelnię od kuchni. W programie poza prezentacją kierunków studiów przewidziano wykłady popularno-naukowe, pokazy oraz zwiedzanie kampusu.

Zapraszamy uczniów, nauczycieli i wszystkich zainteresowanych studiowaniem w naszej Uczelni na Dzień Otwartych Drzwi.

Informacja ze szczegółowym programem Dnia Otwartych Drzwi zostanie zamieszczona na stronie internetowej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy (www.pwsz.legnica.edu.pl) oraz na facebookowym profilu Uczelni.

W czasie trwania Dnia Otwartych Drzwi 2015 udostępniane będą ulotki o zasadach rekrutacji na studia I-ego i II-ego stopnia, studia podyplomowe, kursy i szkolenia oraz wydawnictwa uczelniane. Będzie można także uzyskać informatory dla kandydatów na studia na rok akademicki 2015/2016.

Na koniec dla poszczególnych grup kandydatów na studia będzie wyświetlony film o PWSZ im. Witelona w Legnicy w budynku E.

Zapraszamy do śledzenia informacji na naszej stronie internetowej oraz fan pagu na Facebooku.

2015-02-24

(pk)

<< POWRÓT


Imieniny: Halszki, Heleny, KarolaWortal informacyjny Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona  w Legnicy
PWSZ | Aktualności | fotogaleria | galeria wideo | media o nas | NewsLetter | kontakt | webmaster
stat4u