pwsz legnica
galeria filmowa
fotogaleria
wortal informacyjny pwsz legnica media  o nas
Wortal informacyjny Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona  w Legnicy
Zapraszamy na Dzień Otwartych Drzwi 2015

Zapraszamy na Dzień Otwartych Drzwi 2015Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Witelona w Legnicy zaprasza na Dzień Otwartych Drzwi. Tym razem kandydaci na studia w naszej Uczelni będą mogli ją odwiedzić 31 marca bieżącego roku. Tegoroczni maturzyści zapoznają się z ofertą edukacyjną na rok akademicki 2015/2016 w godzinach od  9 do 14.

W czasie trwania Dnia Otwartych Drzwi 2015 udostępniane będą ulotki o zasadach rekrutacji na studia I-ego i II-ego stopnia oraz wydawnictwa uczelniane. Będzie można także otrzymać informatory dla kandydatów na studia na rok akademicki 2015/2016.

Odwiedzający w tym dniu Uczelnię kandydaci na studia będą mogli zwiedzić kampus Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy. W ramach „wycieczki” przyszli studenci będą mogli zobaczyć między innymi sale dydaktyczne w budynku A, siłownię, salę do fitness, sale informatyczne oraz czytelnię internetową.

Potem przejdą  do budynku D – Ośrodka Projektów i Edukacji, w którym znajdują się między innymi specjalistyczne pracownie i laboratoria: biochemii, mikrobiologii, eko-pracownia, pracownia techniki mikroprocesowej, pracownia elektroniki i miernictwa oraz pracownia odnawialnych źródeł energii.

Następnie zaprezentowany zostanie budynek C, w którym młodzież odwiedzi bibliotekę uczelnianą, czytelnie naukową, księgarnię, pracownie chemiczne, informatyczne, fizyczne oraz materiałoznawstwa.

Większe zorganizowane grupy, które będą chciały zwiedzić Uczelnię prosimy o kontakt pod numerem telefonu 76 723 23 43 lub pisząc na adres e-mail: kulonp@pwsz.legnica.edu.pl

2015-03-12

(pk)

<< POWRÓTImieniny: Beaty, Juliana, WincentegoWortal informacyjny Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona  w Legnicy
PWSZ | Aktualności | fotogaleria | galeria wideo | media o nas | NewsLetter | kontakt | webmaster
stat4u