pwsz legnica
galeria filmowa
fotogaleria
wortal informacyjny pwsz legnica media  o nas
Wortal informacyjny Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona  w Legnicy
Targi Pracy w PWSZ im. Witelona w Legnicy

Targi Pracy w PWSZ im. Witelona w LegnicyPaństwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Witelona w Legnicy oraz Powiatowy Urząd Pracy w Legnicy po raz czwarty zapraszają na Targi Pracy. Odbędą się one 16 kwietnia 2015 r., w godz. 10.00 – 14.00 w Centrum Konferencyjno-Widowiskowym Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy.

Targi skierowane są do studentów, absolwentów, osób poszukujących pracy, oraz bezrobotnych a ich celem jest ułatwienie pracodawcom działającym na terenie Legnicy i okolicy pozyskania kandydatów do pracy. Podczas Targów zostaną zaprezentowane oferty pracy dla osób poszukujących zatrudnienia. Organizatorzy zapewniają możliwość konsultacji ze specjalistami z zakresu rynku pracy (m.in. profesjonalna pomoc w napisaniu CV), Zakładu Ubezpieczeń Społecznych oraz Urzędu Skarbowego, jak również uzyskania informacji o pozyskaniu wsparcia z funduszy europejskich.

Wśród wystawców nie zabraknie stoiska Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy, która zaprezentuje ofertę edukacyjną na rok akademicki 2015/2016. W ofercie edukacyjnej Uczelni przyszli studenci mają do wybory kierunki studiów licencjackich, inżynierskich, studia magisterskie, studia podyplomowe oraz kursy i szkolenia.

Przekrój prowadzonych przez PWSZ im. Witelona w Legnicy kierunków jest bardzo zróżnicowany. Są to zarówno kierunki ekonomiczne, humanistyczne, medyczne, prawne, techniczne i ścisłe.

PROGRAM

WYSTAWCY

PUNKTY KONSULTACYJNE

POSZUKIWANE ZAWODY

2015-03-19

(pk)

<< POWRÓT

Imieniny: Ludomira, Makarego, WilianyWortal informacyjny Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona  w Legnicy
PWSZ | Aktualności | fotogaleria | galeria wideo | media o nas | NewsLetter | kontakt | webmaster
stat4u