pwsz legnica
galeria filmowa
fotogaleria
wortal informacyjny pwsz legnica media  o nas
Wortal informacyjny Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona  w Legnicy
Wkrótce finał VI Olimpiady Pielęgniarskiej !

Wkrótce finał VI Olimpiady Pielęgniarskiej !Za nami drugi etap VI Olimpiady Pielęgniarskiej im. dr Janiny Fetlińskiej, która jest organizowana przez Państwową Medyczną Wyższą Szkołę Zawodową w Opolu.

II etap, który polegał ma na opracowaniu procesu pielęgnowania na podstawie opisu przypadków, odbył się 14 kwietnia. Wzięło w nim udział 8 studentów. Oceniane były trafność i forma postawienia diagnozy pielęgniarskiej, trafność wyłonienia celu działania, przedstawienie adekwatnych do diagnozy działań pielęgniarskich oraz umiejętność posługiwania się językiem medycznym. Wkrótce finał VI Olimpiady Pielęgniarskiej !

Do finału VI Olimpiady Pielęgniarskiej im. dr Janiny Fetlińskiej, który odbędzie się 19 maja 2015 roku w Państwowej Medycznej Wyższej Szkole Zawodowej w Opolu z Państwowej Wyższej Szkoły Zakwalifikowało się dwie studentki -  Izabela Janik i Joanna Lech uzyskując po 20 punktów.  Będą one musiały tym razem przygotować i przedstawić prezentację multimedialną na 1 ustalony temat.

W olimpiadzie biorą udział studenci 3-go roku studiów kierunku Pielęgniarstwo. Dwa pierwsze etapy odbywały się równocześnie na wszystkich pięciu uczelniach, tj. w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Krośnie, Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Ciechanowie, Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku Białej, Podhalańskiej Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Nowym Targu oraz w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Witelona w Legnicy.

2015-04-24

(pk)

ZOBACZ GALERIE ZDJĘĆ

<< POWRÓT


Imieniny: Kingi, Krystyna, Michaliny
Wortal informacyjny Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona  w Legnicy
PWSZ | Aktualności | fotogaleria | galeria wideo | media o nas | NewsLetter | kontakt | webmaster
stat4u