pwsz legnica
galeria filmowa
fotogaleria
wortal informacyjny pwsz legnica media  o nas
Wortal informacyjny Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona  w Legnicy
Porozumienie PWSZ im. Witelona w Legnicy z Instytutem Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego w Warszawie

Porozumienie PWSZ im. Witelona w Legnicy z Instytutem Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego w WarszawieRektor Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy, prof. dr hab. inż. Jerzy J. Pietkiewicz podpisał w Warszawie list intencyjny z Instytutem Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego w Warszawie, reprezentowanym przez Dyrektora dra hab. Stefana Góralczyka, prof. IMBiGS.

List został podpisany 4 maja br. w Ministerstwie Gospodarki w obecności Podsekretarz Stanu w tym Resorcie Pani Ilony Antoniszyn-Klik oraz władz Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy: dr Heleny Babiuch – Prorektora ds. Dydaktyki i Studentów oraz mgra Jerzego Stefaniaka – Zastępcy Kanclerza.Porozumienie PWSZ im. Witelona w Legnicy z Instytutem Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego w Warszawie

Porozumienie określa kierunki przyszłej współpracy, kładąc szczególny nacisk na realizację przez Instytut szkoleń i nadawanie uprawnień studentom PWSZ im. Witelona w Legnicy w Legnicy. Współpraca dotyczyć będzie również  innych  obszarów działalności obu jednostek w zakresie zgodnym z przedmiotem ich działalności  naukowej, badawczej i dydaktycznej.

Inicjatywa ta przyczynić się ma do zdobywania przez studentów naszej Uczelni dodatkowych kwalifikacji i kształtowaniu ich umiejętności zawodowych, tak potrzebnych osobom przygotowującym się do wejścia na rynek pracy.

2015-05-11

(mir)

<< POWRÓT
Imieniny: Julity, Ludmiły, Zdobysława
Wortal informacyjny Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona  w Legnicy
PWSZ | Aktualności | fotogaleria | galeria wideo | media o nas | NewsLetter | kontakt | webmaster
stat4u