pwsz legnica
galeria filmowa
fotogaleria
wortal informacyjny pwsz legnica media  o nas
Wortal informacyjny Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona  w Legnicy
Straż Pożarna wyróżniła Jerzego Stefaniaka

Straż Pożarna wyróżniła Jerzego StefaniakaZastępcy Kanclerza Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy mgr Jerzemu Stefaniakowi, Komendant Miejski Państwowej Straży Pożarnej brygadier Adam Konieczny przyznał nagrodę w podziękowaniu za wniesiony wkład w rozwój Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Legnicy.

Wręczenie wyróżnienia nastąpiło podczas uroczystości z okazji Dnia Strażaka, które odbywały się 12 czerwca bieżącego roku na dziedzińcu Zamku Piastowskiego.

Oprócz strażaków zawodowych zgromadzili się na nim przedstawiciele jednostek ochotniczych z całego powiatu oraz ich rodziny. Na uroczystym apelu medale i odznaczenia wręczała Wicewojewoda Dolnośląski Joanna Bronowicka. Wśród gości byli między innymi Członek Zarządu Województwa Dolnośląskiego Tadeusz Samborski, Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej, st. bryg. Jerzy Łabowski oraz przedstawiciele służb mundurowych, instytucji i organizacji, duszpasterzy środowiska pożarniczego. Straż Pożarna wyróżniła Jerzego Stefaniaka

Z życzeniami i podziękowaniem za ofiarna służbę zwróciła się do strażaków także dr Wioletta Drzystek prodziekan Wydziału Nauk Społecznych i Humanistycznych.

Komendant legnickiej straży pożarnej Adam Konieczny złożył życzenia wszystkim strażakom i ich rodzinom, dziękując za trud i ofiarną służbę. W uznaniu zasług kilkudziesięciu z nich zostało odznaczonych i wyróżnionych. Z okazji Dnia Strażaka wielu funkcjonariuszy otrzymało awanse na wyższe stopnie służbowe. Wręczono też wiele odznaczeń państwowych, resortowych i honorowych wyróżnień.

2015-06-20

(pk)

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ

<< POWRÓT
Imieniny: Halszki, Heleny, KarolaWortal informacyjny Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona  w Legnicy
PWSZ | Aktualności | fotogaleria | galeria wideo | media o nas | NewsLetter | kontakt | webmaster
stat4u