pwsz legnica
galeria filmowa
fotogaleria
wortal informacyjny pwsz legnica media  o nas
Wortal informacyjny Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona  w Legnicy
Nasza Uczelnia nagrodzona przez Towarzystwo Przyjaciół Dzieci w Legnicy !

Nasza Uczelnia nagrodzona przez Towarzystwo Przyjaciół Dzieci w Legnicy !W Młodzieżowym Centrum Kultury, 22 czerwca bieżącego roku Towarzystwo Przyjaciół Dzieci w Legnicy podsumowało swoją działalność w roku szkolnym 2014/2015.

TPD działa w Legnicy i na Dolnym Śląsku od 1945 r. Obecnie oddział Okręgowy TPD w Legnicy obejmuje swoim zasięgiem teren zbliżony do dawnego województwa legnickiego oraz gminy Bolków, Wojcieszów i Świerzawa.

Wydarzenie było okazją do wręczenia nagród i wyróżnień osobom i instytucjom, które na co dzień wspierają TPD oraz pomagają dziecią.
Nasza Uczelnia nagrodzona przez Towarzystwo Przyjaciół Dzieci w Legnicy !
Wśród wyróżnionych instytucji znalazła się Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Witelona w Legnicy, która została nagrodzona za upowszechnianie idei Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w środowisku akademickim i organizację konferencji naukowej „TPD. Przeszłość. Teraźniejszość. Przyszłość”, która odbyła się 19 listopada 2014 roku. Koncepcja konferencji związana była z obchodami 95-lecia TPD w Polsce oraz 70-lecia TPD w Legnicy. Celem organizatorów było stworzenie płaszczyzny do wymiany doświadczeń i refleksji w zakresie szeroko rozumianych działań podejmowanych w środowisku lokalnym na rzecz dzieci.

Statuetkę oraz dyplom odebrał mgr Edward Biegun – nauczyciel akademicki na Wydziale Nauk Społecznych i Humanistycznych naszej Uczelni.

2015-07-02

(pk)

<< POWRÓT

Imieniny: Ludomira, Makarego, WilianyWortal informacyjny Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona  w Legnicy
PWSZ | Aktualności | fotogaleria | galeria wideo | media o nas | NewsLetter | kontakt | webmaster
stat4u