pwsz legnica
galeria filmowa
fotogaleria
wortal informacyjny pwsz legnica media  o nas
Wortal informacyjny Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona  w Legnicy
Starostwo Powiatowe w Złotoryi w gronie partnerów naszej Uczelni !

Starostwo Powiatowe w Złotoryi w gronie partnerów naszej Uczelni !W Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Witelona w Legnicy, 17 września bieżącego roku zawarto porozumienie o współpracy Uczelni ze Starostwem Powiatowym w Złotoryi.

Umowę uroczyście podpisali Starostwa Powiatu Złotoryjskiego Ryszard Raszkiewicz i Rektor Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy profesor Ryszard K. Pisarski.

Sygnatariusze porozumienia stwierdzili, że współpraca będzie się skupiać na realizacji: projektów, w tym projektów współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej, wspólnych prac badawczo-rozwojowych. Ponadto obie strony wyraziły chęć organizowania szkoleń, kursów, seminariów i konferencji, związanych z problematyką kształcenia na kierunkach oferowanych przez uczelnię. Starostwo Powiatowe w Złotoryi w gronie partnerów naszej Uczelni !

Dzięki zawartemu porozumieniu studenci naszej Uczelni będą mieli okazję zdobywać doświadczenie zawodowe, odbywając praktyki w siedzibie Starostwa Powiatowego w Złotoryi i w jednostkach mu podległych. Dzięki temu nastąpi rozwój kompetencji praktycznych studentów, a wiedza teoretyczna zostanie uzupełniona o niezbędne umiejętności potrzebne w przyszłej pracy.

Starostwo Powiatowe w Złotoryi jest trzecią samorządową instytucją w regionie, która zawarła takie porozumienie. Wcześniej Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Witelona w Legnicy zawarła porozumienie ze Starostwem Powiatowym w Legnicy oraz Starostwem Powiatowym w Jaworze.

2015-09-18

(pk)

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ

<< POWRÓT

Imieniny: Ludomira, Makarego, WilianyWortal informacyjny Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona  w Legnicy
PWSZ | Aktualności | fotogaleria | galeria wideo | media o nas | NewsLetter | kontakt | webmaster
stat4u