pwsz legnica
galeria filmowa
fotogaleria
wortal informacyjny pwsz legnica media  o nas
Wortal informacyjny Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona  w Legnicy
Wkręć się w pomaganie - przekazano nakrętki dla Michała

Wkręć się w pomaganie - przekazano nakrętki dla MichałaPaństwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Witelona w Legnicy włączyła się w akcję „Skorupiakom mówimy NIE !!”, w ramach której prowadzona jest miedzy innymi zbiórka nakrętek na leczenie 14-letniego Michała Stachniewicza. Michał walczy z nowotworem kości zwanym „Mięsakiem Ewinga”.Wkręć się w pomaganie - przekazano nakrętki dla Michała

Po niespełna miesiącu zbierania nakrętek dla 14-letniego Michała Stachniewicza są już pierwsze efekty ! 15 października bieżącego roku, 21 worków, czyli kilkanaście tysięcy nakrętek zostało przekazanych koordynatorowi zbiórki Krzysztofowi Piotrowskiemu, który był zaskoczony taką ilością.

Nakrętki udało się zebrać dzięki studentom i pracownikom Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy jak i uczniom Szkoły Podstawowej nr 6 im. Henryka Sienkiewicza w Legnicy oraz wielu innym osobom, które je dostarczyły. Akcja trwa cały czas a już teraz zgłaszają się kolejne instytucje, które też chcą pomóc, przekazując worki z nakrętkami.

Wkręć się w pomaganie - przekazano nakrętki dla MichałaPieniądze uzyskane ze sprzedaży nakrętek będą przeznaczone na finansowanie leczenia Michała. Każda nakrętka to szansa na pomoc w leczeniu!

Nakrętki można oddawać do specjalnych pojemników, w holu budynku A  oraz przy pokoju 119 w budynku C. Nakrętki przyjmowane są również bezpośrednio w Dziale Promocji i Wydawnictw – pokój 119 w budynku C.

2015-10-16

(pk)

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ

<< POWRÓT

Imieniny: Ludomira, Makarego, WilianyWortal informacyjny Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona  w Legnicy
PWSZ | Aktualności | fotogaleria | galeria wideo | media o nas | NewsLetter | kontakt | webmaster
stat4u