pwsz legnica
galeria filmowa
fotogaleria
wortal informacyjny pwsz legnica media  o nas
Wortal informacyjny Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona  w Legnicy
Rekrutacja na magisterską Pedagogikę

7 grudnia br. rozpocznie się elektroniczna rejestracja kandydatów na I rok studiów stacjonarnych i niestacjonarnych drugiego stopnia na kierunku Pedagogika. Rekrutacja kandydatów prowadzona będzie na semestr letni, w roku akademickim 2010/2011.

Elektroniczna rejestracja kandydatów trwać będzie od 7 grudnia 2010 r. do 24 stycznia 2011 r.

Ogłoszenie list kandydatów zakwalifikowanych do przyjęcia na I rok studiów odbędzie się 26 stycznia 2011 r.

W dniach 26-28 stycznia 2011 r. będą przyjmowane dokumenty. Ogłoszenie list kandydatów przyjętych na I rok studiów nastąpi 3 lutego 2011 r.

Postępowanie rekrutacyjne ma charakter konkursowy. Podstawą zakwalifikowania na studia jest średnia ocen uzyskana podczas odbytych studiów pierwszego stopnia, drugiego stopnia lub jednolitych studiów magisterskich (wyliczona z dokładnością do dwóch miejsc po przecinku).

W ramach kierunku Pedagogika kandydaci będą mieli do wybory dwie specjalności: ogólnopedagogiczną oraz edukację dorosłych.

Studia te gwarantują zdobycie gruntownej wiedzy pedagogicznej, historycznej, filozoficznej, socjologicznej i psychologicznej. Przedmioty specjalizacyjne wyposażą studentów w dogłębną i rzetelną wiedzę niezbędną do podjęcia pracy w zawodzie.

Absolwent będzie przygotowany do aktywności w różnych obszarach działań edukacyjnych oraz do pracy w: szkolnictwie; placówkach opiekuńczo-wychowawczych, animacji kulturalnej i pomocy społecznej; przedszkolach i placówkach oświatowych; poradniach specjalistycznych; zakładach pracy; państwowej i samorządowej administracji; służbie zdrowia, a także instytucjach profilaktyki społecznej i wymiaru sprawiedliwości.

<< POWRÓTImieniny: Julity, Ludmiły, Zdobysława
Wortal informacyjny Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona  w Legnicy
PWSZ | Aktualności | fotogaleria | galeria wideo | media o nas | NewsLetter | kontakt | webmaster
stat4u