pwsz legnica
galeria filmowa
fotogaleria
wortal informacyjny pwsz legnica media  o nas
Wortal informacyjny Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona  w Legnicy
Stypendium Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego dla Marka Szalkiewicza z PWSZ im. Witelona w Legnicy

Marek Szalkiewicz student pierwszego roku magisterskiej Pedagogiki w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Witelona w Legnicy otrzymał stypendium Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego za wybitne osiągnięcia w nauce na rok akademicki 2015/2016.

Decyzję o przyznaniu stypendium, podjął 15 grudnia ubiegłego roku Pan Jarosław Gowin – Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Marek Szalkiewicz  od 2010 r. jest studentem Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy. Podczas studiów został autorem  artykułów naukowych i bierze aktywny udział w konferencjach naukowych na terenie całej Polski. Pełni funkcję sekretarza w Samorządowej Radzie Studentów Niepełnosprawnych „Laborum” oraz od 2012 roku jest członkiem interdyscyplinarnego Koła Naukowego „Alternatywa”. Obecnie pełni w nim funkcję sekretarza i kronikarza.

W swej pracy naukowej, zajmuje się przede wszystkim popularyzacją wiedzy z zakresu pisania artykułów naukowych i bierze udział w organizacjach konferencji naukowych na terenie Uczelni poświęconych tematyce badań poprzez Internet.

Marek Szalkiewicz swoją przyszłość chce związać z pracą na uczelni lub w ośrodku naukowych. Planuje też podjęcie kolejnych studiów magisterskich bo jak sam przyznaje rozwój osobisty i wzbogacanie wiedzy są dla niego nieodłączną sferą życia.

2016-01-20

(mir)

ZOBACZ WIĘCEJ

<< POWRÓT
Imieniny: Flicyty, Kajetana, PauliWortal informacyjny Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona  w Legnicy
PWSZ | Aktualności | fotogaleria | galeria wideo | media o nas | NewsLetter | kontakt | webmaster
stat4u