pwsz legnica
galeria filmowa
fotogaleria
wortal informacyjny pwsz legnica media  o nas
Wortal informacyjny Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona  w Legnicy
Personal branding – nowe studia podyplomowe w PWSZ im. Witelona w Legnicy

Personal branding – nowe studia podyplomowe w PWSZ im. Witelona w LegnicyDo 26 lutego bieżącego roku Centrum Kształcenia Ustawicznego PWSZ im. Witelona w Legnicy prowadzi rekrutację słuchaczy na studia podyplomowe pt. Personal branding i etykieta biznesu. Jest to nowość w ofercie edukacyjnej Uczelni.

Celem studiów jest wyposażenie słuchaczy w stosowną wiedzę, kompetencje i umiejętności z zakresu zaprojektowania, przygotowania i realizacji profesjonalnej strategii funkcjonowania siebie jako marki (personal branding) oraz zdobycia wiedzy, kompetencji i praktycznych umiejętności w zakresie stosowania standardów etycznych w biznesie.

Studia skierowane są do absolwentów studiów wyższych na dowolnym kierunku będącymi osobami publicznymi (np. rzecznicy, politycy, dziennikarze, ludzie nauki, sportowcy) oraz menedżerami, adwokatami, radcami prawnymi, przywódcami, przedsiębiorcami, przedstawicielami handlowym, a także do osób zainteresowanych zdobyciem lub poszerzeniem wiedzy, umiejętności i kompetencji w zakresie budowania własnej marki i etykiety biznesu.

Wykaz przedmiotów:

- budowanie własnej marki,
- sztuka mówienia,
- sztuka wizerunku
- prelekcje praktyków,
- seminarium     
- bon ton – etykieta w biznesie,
- socjotechnika w komunikowaniu,
- praktyczna psychologia motywacji, determinacji i asertywności.

Studia trwają 2 semestry (175 godzin dydaktycznych). Zajęcia odbywają się podczas sobotnio-niedzielnych zjazdów (w godz. od 9:00 do 16:00); średnio dwa zjazdy w miesiącu.

Od kandydatów wymagane są następujące dokumenty:

- podanie o przyjęcie na studia,
- ankieta kandydata,
- odpis dyplomu ukończenia studiów wyższych oraz jego kserokopię,
- kserokopia dwóch stron dowodu osobistego,
- dwie aktualne fotografie kandydata zgodnie z wymaganiami dotyczącymi dowodów osobistych,
- dowód wpłaty opłaty rekrutacyjnej,
- zobowiązanie kandydata do sfinansowania kosztów kształcenia lub oświadczenie pracodawcy o pokryciu kosztów kształcenia słuchacza (jeśli pracodawca finansuje studia pracownikowi).

Komplet dokumentów należy złożyć w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Witelona w Legnicy, pokój nr 104 w budynku C, Legnica, ul. Sejmowa 5A, lub przesłać pocztą z dopiskiem „Studia Podyplomowe”. O przyjęciu na studia decyduje kolejność zgłoszeń.  

2016-01-27

(mir)

<< POWRÓTImieniny: Ady, Wiwiany, Sylwiusza
Wortal informacyjny Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona  w Legnicy
PWSZ | Aktualności | fotogaleria | galeria wideo | media o nas | NewsLetter | kontakt | webmaster
stat4u