pwsz legnica
galeria filmowa
fotogaleria
wortal informacyjny pwsz legnica media  o nas
Wortal informacyjny Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona  w Legnicy
Zgłoś się na I PGR – Przegląd Grup Rozrywkowych w PWSZ im. Witelona w Legnicy !

Zgłoś się na I PGR – Przegląd Grup Rozrywkowych w PWSZ im. Witelona w Legnicy !Rada Uczelniana Samorządu Studenckiego Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy zaprasza na I Przegląd Grup Rozrywkowych, czyli przegląd kabaretów organizowany na PWSZ im. Witelona w Legnicy.  Wydarzenie odbędzie się 16 marca w Centrum Konferencyjno-Widowiskowym o godzinie 17.

Przegląd ma charakter otwarty, zgłoszenia kabaretów studenckich przyjmowane są do 29 lutego. Wypełnioną kartę zgłoszeniową należy przesłać na adres russ.pwsz.legnica@gmail.com

I PGR – Przegląd Grup Rozrywkowych jest wydarzeniem promującym sztukę kabaretową oraz rozpowszechniającym kulturę wśród społeczności akademickiej z całej Polski. Podczas przeglądu amatorskie grupy kabaretowe powalczą o miano najlepszych oraz prestiż wśród braci studenckiej. PGR ma charakter otwarty, udział w nim biorą reprezentanci uczelni wyższych, chcących zaprezentować swoje osiągnięcia kabaretowe.

Pula nagród w przeglądzie wynosi 1700 zł. Składa się na nią 200 zł, które stanowi nagrodę publiczności oraz 1500 zł, które zostanie podzielone wedle uznania Jury między kabarety prezentujące najwyższy poziom w przeglądzie.

Zmagania kabaretów uświetni występ gwiazdy wieczoru – Katarzyny Piaseckiej. Od 2008 roku jej głównym zajęciem jest stand-up. Występuje zarówno w klubach, jak i dużych salach widowiskowych. Razem z Abelardem Gizą i Kacprem Rucińskim współtworzy projekt Stand-up Bez Cenzury. Jest gospodarzem scen stand-upowych w Warszawie (Hybrydy) i Zielonej Górze (Kawon), gdzie cyklicznie zaprasza najlepszych polskich komików. Współtworzy również grupę improwizacyjną Siedem Razy Jeden.

REGULAMIN

KARTA ZGŁOSZENIA

2016-02-16

(pk)

<< POWRÓT
Imieniny: Dionizji, Leontyny, Mikołaja


Collegium Witelona | Aktualności | fotogaleria | galeria wideo | media o nas | NewsLetter | deklaracja dostępności |kontakt | webmaster
stat4u