pwsz legnica
galeria filmowa
fotogaleria
wortal informacyjny pwsz legnica media  o nas
Wortal informacyjny Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona  w Legnicy
I PGR – Przegląd Grup Rozrywkowych w PWSZ im. Witelona w Legnicy

I PGR – Przegląd Grup Rozrywkowych w PWSZ im. Witelona w Legnicy !Rada Uczelniana Samorządu Studenckiego Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy zaprasza na I Przegląd Grup Rozrywkowych, czyli przegląd kabaretów organizowany na PWSZ im. Witelona w Legnicy. 

Występy odbędą się 16 marca w Centrum Konferencyjno-Widowiskowym o godzinie 17 w następującej kolejności:

1. Kabaret Nomen Omen (Kraków)

2. Kabaret DowciPląs (Warszawa)

3. Kabaret Zalotka (Zielona Góra)

4. Kabaret Bartnicy (Legnica)

5. Kabaret QQ na muniu (Lublin)

6. Kabaret Bez próby (Kielce)

I PGR – Przegląd Grup Rozrywkowych jest wydarzeniem promującym sztukę kabaretową oraz rozpowszechniającym kulturę wśród społeczności akademickiej z całej Polski. Podczas przeglądu amatorskie grupy kabaretowe powalczą o miano najlepszych oraz prestiż wśród braci studenckiej. PGR ma charakter otwarty, udział w nim biorą reprezentanci uczelni wyższych, chcących zaprezentować swoje osiągnięcia kabaretowe.

Pula nagród w przeglądzie wynosi 1700 zł. Składa się na nią 200 zł, które stanowi nagrodę publiczności oraz 1500 zł, które zostanie podzielone wedle uznania Jury między kabarety prezentujące najwyższy poziom w przeglądzie.

Zmagania kabaretów uświetni występ gwiazdy wieczoru – Katarzyny Piaseckiej. Od 2008 roku jej głównym zajęciem jest stand-up. Występuje zarówno w klubach, jak i dużych salach widowiskowych. Razem z Abelardem Gizą i Kacprem Rucińskim współtworzy projekt Stand-up Bez Cenzury. Jest gospodarzem scen stand-upowych w Warszawie (Hybrydy) i Zielonej Górze (Kawon), gdzie cyklicznie zaprasza najlepszych polskich komików. Współtworzy również grupę improwizacyjną Siedem Razy Jeden.

2016-03-01

(pk)

<< POWRÓT

Imieniny: Dionizji, Leontyny, Mikołaja


Collegium Witelona | Aktualności | fotogaleria | galeria wideo | media o nas | NewsLetter | deklaracja dostępności |kontakt | webmaster
stat4u