pwsz legnica
galeria filmowa
fotogaleria
wortal informacyjny pwsz legnica media  o nas
Wortal informacyjny Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona  w Legnicy
Startują II Legnickie Prezentacje Edukacyjne w PWSZ

Już za kilka miesięcy uczniowie klas maturalnych staną przed pierwszym, ważnym życiowym wyborem. Będą musieli zdecydować co dalej robić po skończeniu szkoły i zdaniu matury. Pojawią się pytania czym się kierować przy wyborze uczelni wyższej, jaki kierunek studiów wybrać i na jakie zawody jest największe zapotrzebowanie?

Na te i na inne pytania już wkrótce będzie można uzyskać odpowiedzi. 8 lutego na terenie Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona  w Legnicy odbędzie się druga edycja Legnickich Prezentacji Edukacyjnych, podczas których zaprezentują się publiczne i niepubliczne szkoły wyższe oraz firmy z ofertą dla branży edukacyjnej.

Impreza odbywać się będzie w godzinach od 9:00 do 14:00  w budynku Sal Wielofunkcyjnych, przy ul. Sejmowej 5E, gdzie zaprezentowane zostaną oferty edukacyjne szkół wyższych z południowo-zachodniej Polski i legnickich szkół ponadgimnazjalnych. Można tu będzie uzyskać wszelkich informacji o zasadach rekrutacji w roku 2011 oraz zaopatrzyć się w materiały prezentujące uczelnie i szkoły.

II. Legnickie Prezentacje Edukacyjne staną się miejscem spotkań, wymiany doświadczeń, pozwalającym młodzieży również podjąć decyzję w wyborze dalszej drogi kształcenia, a nauczycielom dostarczą wiedzy na temat nowości w ofertach edukacyjnych.

Celem targów jest przybliżenie uczniom szkół ponadgimnazjalnych i gimnazjalnych dostępnych ofert edukacyjnych wyższych uczelni i szkół  ponadgimnazjalnych oraz możliwości rozwoju osobistego. Tym samym ma to ułatwić młodzieży planowanie kariery zawodowej, by stać się konkurencyjnym na zmieniającym się rynku pracy.

Ponadto pragniemy aby młodzież szkolna dowiedziała się o możliwościach rozwijania własnych zainteresowań – zarówno naukowych, artystycznych, jak i sportowych.

II. Legnickie Prezentacje Edukacyjne w PWSZ im. Witelona w Legnicy organizowane są nieodpłatnie – zarówno dla wystawców jak i odwiedzających. Chętne uczelnie wyższe i szkoły ponadgimnazjalne mogą zgłaszać swoje uczestnictwo do 24 stycznia 2011 r. Formularz zgłoszeniowy i szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej Uczelni - www.pwsz.legnica.edu.pl.

II. Legnickie Prezentacje Edukacyjne


Zapraszamy również do obejrzenia galerii zdjęć oraz video z ubiegłorocznej edycji Legnickich Prezentacji Edukacyjnych:

GALERIA ZDJĘĆ

VIDEO

<< POWRÓTImieniny: Dominika, Franciszki, KatarzynyWortal informacyjny Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona  w Legnicy
PWSZ | Aktualności | fotogaleria | galeria wideo | media o nas | NewsLetter | kontakt | webmaster
stat4u