pwsz legnica
galeria filmowa
fotogaleria
wortal informacyjny pwsz legnica media  o nas
Wortal informacyjny Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona  w Legnicy
Rektor w Radzie Fundacji KGHM Polska Miedź

Rektor w Radzie Fundacji KGHM Polska MiedźRektor Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy prof. dr hab. inż. Ryszard K. Pisarski został zaproszony do pracy w Radzie Fundacji KGHM Polska Miedź. 

Fundacja KGHM Polska Miedź wspiera inicjatywy w czterech obszarach – kultury i tradycji, sportu i rekreacji, nauki i edukacji oraz zdrowia i bezpieczeństwa. Powstała w 2003 roku, w naturalny sposób kontynuując tradycję wieloletniej działalności prospołecznej Fundatora KGHM Polska Miedź S.A., światowego producenta m.in. miedzi i srebra z ponad 50-letnim doświadczeniem. Wartości wyznawane przez spółkę, do których należy bezpieczeństwo, współdziałanie, zorientowanie na wyniki, odpowiedzialność i odwaga, są wyznacznikiem dla codziennej działalności fundacji.

Fundacja KGHM Polska Miedź powstała z myślą o tym, aby odważnie realizować wszelkie inicjatywy mające na celu wsparcie i rozwój społeczności lokalnych. Celem Fundacji KGHM Polska Miedź jest troska o lokalną tożsamość, tradycje i wsparcie finansowe tych obszarów, które są dla ludzi ważne. Wspieramy szpitale i przychodnie, szkoły, teatry, opery, filmy, imprezy i obiekty sportowe. Pomagamy realizować ważne społecznie inicjatywy i ciekawe projekty. Jesteśmy przekonani, że w społecznościach lokalnych drzemią ogromne pokłady możliwości. Wspólnie chcemy z nich wydobyć to, co najlepsze.

Pracami Rady Fundacji kieruje Radosław Pobol a w jej skład wchodzą także: Cezary Przybylski, Rafael Rokaszewicz, Marek Tramś, Adam Myrda, Tadeusz Krzakowski i Paweł Hreniak.

2016-03-22

(mir)

<< POWRÓT


Imieniny: Ludomira, Makarego, WilianyWortal informacyjny Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona  w Legnicy
PWSZ | Aktualności | fotogaleria | galeria wideo | media o nas | NewsLetter | kontakt | webmaster
stat4u