pwsz legnica
galeria filmowa
fotogaleria
wortal informacyjny pwsz legnica media  o nas
Wortal informacyjny Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona  w Legnicy
Człowiek – Zdrowie - Jakość Życia

Wydział Nauk o Zdrowiu i Kulturze Fizycznej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy, zaprasza na II Międzynarodową Konferencję Naukową pt. „Człowiek-Zdrowie-Jakość życia”. Patronat honorowy nad obradami objął Rektor naszej Uczelni prof. dr hab. inż. Ryszard K. Pisarski.

Obrady odbywać się będą 3 czerwca 2016 roku w Centrum Konferencyjno-Widowiskowym. Podczas konferencji planowane są wystąpienia prelegentów z zakresu różnych dziedzin i dyscyplin naukowych związanych z szeroko pojętą tematyką zdrowia. Zamierzeniem organizatorów jest wymiana poglądów, wyników badań i doświadczeń praktycznych, na temat zdrowia i jakości życia.

W różnych kulturach współczesnego świata potrzeba bycia zdrowym, sprawnym, posiadania atrakcyjnego wyglądu, prowadzenia zdrowego stylu życia i prawidłowego sposobu odżywiania coraz silnej utrwala się w świadomości społecznej.

Stale zwiększa się zapotrzebowanie na różnorodne formy terapii, diety i aktywności fizycznej prowadzące do poprawy jakości życia, dostosowanych do indywidualnych potrzeb człowieka, jego psychofizycznych możliwości, gustu i oczekiwań.

W przypadku pytań dot. konferencji prosimy kontaktować się z: przewodniczącą konferencji dr Joanną Żóltańską – tel. 721 747 701 lub sekretarzem Małgorzatą Kulą – tel. 76 723 22 15.

2016-03-29

(wnozikf)

<< POWRÓT

Imieniny: Haliszki, Lody, PrzybysłąwaWortal informacyjny Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona  w Legnicy
PWSZ | Aktualności | fotogaleria | galeria wideo | media o nas | NewsLetter | kontakt | webmaster
stat4u