pwsz legnica
galeria filmowa
fotogaleria
wortal informacyjny pwsz legnica media  o nas
Wortal informacyjny Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona  w Legnicy
Przybywa Nas na Facebooku !

Grono naszej facebookowej społeczności robi się coraz większe. Jest już Nas na oficjalnym profilu Uczelni na Facebooku 4170 osoby! Dziękujemy, że jesteście z Nami i interesuje Was to co dla Was robimy.

Nasz funpage skierowany jest zarówno do społeczności akademickiej jak i mieszkańców Legnicy i okolicznych miejscowości. Chcemy sprawić, by studenci mieli swoje źródło informacji, wszystkie zgromadzone w jednym miejscu a jednocześnie, aby zaznaczyć, że życie studenckie to także uczestniczenie w różnych wydarzeniach organizowanych przez Uczelnię.

Zapraszamy wszystkich internautów do polubienia oficjalnego profilu Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy na portalu Facebook! Za jego pośrednictwem będziecie na bieżąco informowani o najważniejszych wydarzeniach z życia PWSZ im. Witelona w Legnicy.

Strona naszej Uczelni dostępna jest również w serwisach Tweeter i Youtube. Wejścia na nasze konta możliwe są przez stronę główną PWSZ im. Witelona w Legnicy.

W kanale serwisu Youtube.pl można znaleźć filmy z wielu wydarzeń naukowych i kulturalnych organizowanych na Uczelni oraz przy jej współudziale – przede wszystkim relacje z koncertów, wystaw, prelekcje znanych ludzi. Można tutaj także sięgnąć po informacje dotyczące oferty kształcenia czy zasad rekrutacji na studia.

Działa także „Wortal Akademicki” – serwis informacyjny PWSZ im. Witelona w Legnicy. Na stronie Wortalu można znaleźć informacje z życia Uczelni oraz naszego miasta. Witryna podzielona jest tematycznie – opisujemy wydarzania naukowe – konferencje, prelekcje, nowości w ofercie edukacyjnej, w dziale kultura – zamieszczamy zapowiedzi i  relacje z koncertów, recitali, występów kabaretów, zaś w zakładce sport – wszelkie informacje o aktywnych sposobach spędzania wolnego czasu.

Dostarczymy Wam wszelkich niezbędnych i aktualnych informacji. Znajdziecie tu kalendarium nadchodzących imprez oraz fotoreportaże z wydarzeń, których byliśmy uczestnikami.

2016-04-19

(mir)

<< POWRÓTImieniny: Halszki, Heleny, KarolaWortal informacyjny Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona  w Legnicy
PWSZ | Aktualności | fotogaleria | galeria wideo | media o nas | NewsLetter | kontakt | webmaster
stat4u