pwsz legnica
galeria filmowa
fotogaleria
wortal informacyjny pwsz legnica media  o nas
Wortal informacyjny Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona  w Legnicy
IKEA Industry Poland gościła studentów naszej Uczelni !

IKEA Industry Poland gościła studentów naszej Uczelni !Studenci Koła Naukowego Języka Biznesu, działającego przy Wydziale Nauk Społecznych i Humanistycznych, 20 kwietnia bieżącego roku, odwiedzili podczas wyjazdu do Zbąszyna, jeden z zakładów IKEA w Polsce. Głównym celem wyjazdu było poznanie kultury korporacyjnej IKEA Industry Poland.

Nasi studenci zwiedzali siedzibę firmy IKEA i rozmawiali z jej pracownikami. W spotkaniach uczestniczyli dziekan Wydziału Nauk Społecznych i Humanistycznych dr Wacław W. Szetelnicki, prodziekanem mgr Sylwia Zajchowska oraz opiekunem koła mgr Joanna Czarnecka.IKEA Industry Poland gościła studentów naszej Uczelni !

Studenci oprócz poznania specyfiki firmy uczyli się praktycznych zastosowań biznesowego języka angielskiego w przedsiębiorstwie.

IKEA Industry Poland to część produkcyjna Grupy IKEA. Zakłady zlokalizowane są w 11 krajach na świecie, a najwięcej z nich znajduje się w Polsce. Dziś w zakładach produkcyjnych IKEA Industry Poland zatrudnionych jest blisko 10 tysięcy osób. W Polsce znajdują się również trzy Centra Rozwoju Produktu, w których testowane są nowe rozwiązania zmierzające do ciągłego podnoszenia jakości, funkcjonalności, a także poprawy wykorzystania materiałów czy dbałości o środowisko.

IKEA Industry Poland gościła studentów naszej Uczelni !W zakładach IKEA Industry w Polsce powstaje tarcica, płyty klejone i meble z płyt klejonych, płyty komórkowe i meble z płyty komórkowej, meble okleinowane oraz komponenty meblowe. W naszym kraju powstaje wiele mebli IKEA, które trafiają do sklepów na całym świecie.

2016-05-19

(pk)

GALERIA ZDJĘĆ

<< POWRÓT

Imieniny: Flicyty, Kajetana, PauliWortal informacyjny Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona  w Legnicy
PWSZ | Aktualności | fotogaleria | galeria wideo | media o nas | NewsLetter | kontakt | webmaster
stat4u