pwsz legnica
galeria filmowa
fotogaleria
wortal informacyjny pwsz legnica media  o nas
Wortal informacyjny Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona  w Legnicy
Nabór na bezpłatne Studia 40+

Nabór na bezpłatne Studia 40+W roku akademickim 2016/2017 w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Witelona w Legnicy na kierunkach Administracja, Zarządzanie oraz Inżynieria testowa uruchamiane zostaną studia 40+ (to sformułowanie jest umowne, ponieważ na studia przyjmowani są kandydaci bez limitu wieku - także młodsi).

Studia 40+ pierwszego stopnia (3-letnie studia licencjackie, 3,5- letnie studia inżynierskie) to studia stacjonarne - czyli bezpłatne - ze wszystkimi przysługującymi studentom stacjonarnym prawami (stypendia socjalne, za wyniki w nauce, wyjazdy zagraniczne itp.). Studia kończą się obroną pracy dyplomowej i dają status absolwenta studiów wyższych, co otwiera drogę do kontynuowania nauki na studiach magisterskich na dowolnie wybranej uczelni.

To propozycja wychodząca naprzeciw osobom pracującym, które chcą uzyskać wyższe wykształcenie i nowe kwalifikacji zawodowe. Dzięki tej formie kształcenia doskonale można połączyć pracę zawodową lub inne obowiązki ze studiami.

Studia 40+ skierowane są do wszystkich osób, które z różnych względów nie mogą lub nie chcą studiować w tradycyjnym trybie (praca zawodowa, zobowiązania rodzinne, itp.). Ideą tej oferty jest realizacja zajęć dydaktycznych w dni powszednie, w godzinach popołudniowych i wieczornych (od poniedziałku do soboty).

Naszym studentom przysługują uprawnienia do pomocy materialnej - stypendia socjalne, za wyniki w nauce oraz możliwość korzystania z wyjazdów zagranicznych w ramach programu Erasmus+.

Naszą ofertę kierujemy do osób, które:

- chcą połączyć studia z pracą zawodową,
- pragną zrealizować marzenia o studiowaniu i zdobyciu dyplomu wyższej uczelni,
- chcą rozwinąć swoje zainteresowania i pasje,
- zrealizować odłożone niegdyś na bok plany, ambicje, marzenia,
- chcą podnosić swoje kwalifikacje zawodowe,
- planują nową ścieżkę kariery zawodowej,
- ponownie chcą poczuć się studentami.

Studia 40+ w PWSZ im. Witelona w Legnicy to:

- studia bezpłatne,
- bez limitu wiekowego,
- atrakcyjny program kształcenia,
- terminy zajęć dostosowane do możliwości studentów
- zajęcia popołudniami, średnio 2- 3 razy w tygodniu, w dni powszednie,
- do wyboru kierunki Administracja, Zarządzanie oraz Inżynieria testowa
- wszystkie przywileje studenckie,
- stypendia,
- wyjazdy zagraniczne,
- doświadczona kadra dydaktyczna,
- nowoczesna baza materialna.

Rekrutacja już trwa ! Jak zapisać się na studia?
 
Na tych studiach obowiązują takie same zasady rekrutacji jak na wszystkich kierunkach prowadzonych w trybie stacjonarnym. Zapisy na studia w PWSZ im. Witelona w Legnicy są bardzo proste ! Wystarczy do 4 sierpnia 2016 roku wejść za pośrednictwem strony internetowej Uczelni w system elektronicznej rejestracji kandydatów na studia.

Następnie, podczas rejestracji wypełnić i zatwierdzić formularz danych osobowych, wprowadzić informacje niezbędne w procesie kwalifikacji a przede wszystkim dokonać wyboru studiów. Po rejestracji należy wnieść opłatę rekrutacyjną.

Szczegóły na stronie Uczelni - www.pwsz.legnica.edu.pl w zakładce Rekrutacja, pod numerami telefonów: 76 723 22 10 do 11 lub pisząc na e-mail: rekrutacja@pwsz.legnica.edu.pl

2016-06-07

(efg)

<< POWRÓT
Imieniny: Almy, Cezarego, JarosławaWortal informacyjny Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona  w Legnicy
PWSZ | Aktualności | fotogaleria | galeria wideo | media o nas | NewsLetter | kontakt | webmaster
stat4u