pwsz legnica
galeria filmowa
fotogaleria
wortal informacyjny pwsz legnica media  o nas
Wortal informacyjny Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona  w Legnicy
Rozpoczęli studia na Pedagogice

Ponad siedemdziesięciu studentów magisterskich studiów pedagogicznych 11 lutego bieżącego roku zainaugurowało rok akademicki 2010/2011 w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Witelona w Legnicy.
Rozpoczęli studia na Pedagogice
Studencki kierunku Pedagogika na studiach II stopnia odebrali z rąk dra Andrzeja Wnuka - dziekana Wydziału Pedagogiki, Turystyki i Rekreacji oraz dra Jana Wojtasia, prodziekana indeksy oraz legitymacje studenckie. Następnie odbyło się złożenie ślubowania i przyjęcie nowych studentów w poczet społeczności akademickiej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy. Rozpoczęli studia na Pedagogice

W listopadzie ubiegłego roku Wydział Pedagogiki, Turystyki i Rekreacji PWSZ im. Witelona w Legnicy otrzymał zgodę Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego na uruchomienie studiów drugiego stopnia na kierunku Pedagogika.

Tym samym w ofercie naszej Uczelni pojawił się drugi kierunek kształcenia na poziomie studiów magisterskich. W tym roku akademickim mury Uczelni opuszczą pierwsi absolwenci z dyplomem magistra kierunku Zarządzanie i Inżynieria Produkcji.Rozpoczęli studia na Pedagogice
Rozpoczęli studia na Pedagogice
W ramach kierunku Pedagogika studenci mają do wyboru wybory dwie specjalności: ogólnopedagogiczną oraz edukację dorosłych.

Studia te gwarantują zdobycie gruntownej wiedzy pedagogicznej, historycznej, filozoficznej, socjologicznej i psychologicznej. Przedmioty specjalizacyjne wyposażą studentów w dogłębną i rzetelną wiedzę niezbędną do podjęcia pracy w zawodzie. 
Rozpoczęli studia na Pedagogice
Absolwent będzie przygotowany do aktywności w różnych obszarach działań edukacyjnych oraz do pracy w: szkolnictwie (po ukończeniu specjalności nauczycielskiej – zgodnie ze standardami kształcenia przygotowującego do wykonywania zawodu nauczyciela); placówkach opiekuńczo-wychowawczych, animacji kulturalnej i pomocy społecznej; przedszkolach i placówkach oświatowych; poradniach specjalistycznych; zakładach pracy; państwowej i samorządowej administracji; służbie zdrowia, a także instytucjach profilaktyki społecznej i wymiaru sprawiedliwości.

<< POWRÓTImieniny: Ady, Wiwiany, Sylwiusza
Wortal informacyjny Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona  w Legnicy
PWSZ | Aktualności | fotogaleria | galeria wideo | media o nas | NewsLetter | kontakt | webmaster
stat4u