pwsz legnica
galeria filmowa
fotogaleria
wortal informacyjny pwsz legnica media  o nas
Wortal informacyjny Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona  w Legnicy
Zagłosuj na PWSZ im. Witelona w Legnicy w Plebiscycie Modernizacja Roku 2015

Zagłosuj na PWSZ im. Witelona w Legnicy w Plebiscycie Modernizacja Roku 2015Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Witelona w Legnicy znalazła się w finale Ogólnopolskiego Konkursu Modernizacja Roku 2015 za modernizację pokoszarowych obiektów na Ośrodek Projektów i Edukacji.

Dzięki modernizacji zabytkowe budynki odzyskały nie tylko dawny blask, nadano im również nowe funkcje. Przed rozpoczęciem prac były w bardzo złym stanie, remont był więc gruntowny. Wymieniono między innymi stropy, stolarkę okienną, instalacje i tynki. Największą zmianą było jednak zespolenie dwóch budynków poprzez dobudowanie atrium, co stworzyło nową przestrzeń.

Obecnie w budynku D – Ośrodku Projektów i Edukacji znajdują się specjalistyczne pracownie i laboratoria: laboratorium biochemii i mikrobiologii, eko-pracownia, pracownia techniki mikroprocesowej, pracownia anatomiczna, pracownia elektroniki i miernictwa, pracownia e-edukacji, pracownia odnawialnych źródeł energii, pokój dydaktyczny do terapii indywidualnej oraz Centrum Socjoterapii, przeznaczone do prowadzenia zajęć socjoterapeutycznych dla dzieci i młodzieży oraz grup wsparcia dla rodziców dzieci z zaburzeniami zachowań.

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Witelona w Legnicy bierze udział w głosowaniu na najpopularniejsze modernizacje w Polsce. Ranking tworzony jest wg. ilości polubień obiektów za pomocą przycisku „Lubię to” Facebooka. W celu oddania swojego głosu na nasz obiekt należy wejść na jego podstronę, a następnie ją polubić. Głosy można oddawać poprzez stronę  --> http://modernizacjaroku.org.pl/plebiscyt/77-legnica.html

2016-06-15

(pk)

ZAGŁOSUJ

<< POWRÓT

Imieniny: Dominika, Franciszki, KatarzynyWortal informacyjny Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona  w Legnicy
PWSZ | Aktualności | fotogaleria | galeria wideo | media o nas | NewsLetter | kontakt | webmaster
stat4u