pwsz legnica
galeria filmowa
fotogaleria
wortal informacyjny pwsz legnica media  o nas
Wortal informacyjny Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona  w Legnicy
Biuro Karier PWSZ doradzi jakie wybrać studia !

W związku z trwającą rekrutacją na studia na rok akademicki 2016/2017 w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Witelona w Legnicy, Biuro Karier zaprasza uczniów do udziału w indywidualnych konsultacjach, prowadzonych przez doradców zawodowych.

Pracownicy Biura Karier pragną aby poprzez profesjonalną analizę własnych preferencji zawodowych młodzi ludzie posiadali niezbędne do podjęcia trafnych decyzji dotyczących wyboru kierunków studiów.

Zapraszamy w każdą środę w godz. 08.00- 14.00, sala 103a, budynek C.

Porad udzielają Ewa Karlińska - doradca zawodowy, trener rozwoju osobistego - karlinskae@pwsz.legnica.edu.pl, tel. 76 723 23 22 oraz Anna Nowakowska-Goldman- doradca zawodowy, pedagog - nowakowskagoldmana@pwsz.legnica.edu.pl, tel. 76 723 23 29.

Dodatkowo na stronie internetowej Uczelni można wypełnić ankietę predyspozycji zawodowych, która pomoże w podjęciu decyzji o wyborze kierunku studiów. Dotyczy to przede wszystkim osób, które jeszcze nie zdecydowały jaką obrać ścieżkę zawodową. Ankieta wskaże przyszłym studentom przynależność do preferowanej grupy zawodowej oraz pozwoli określić czy dana osoba lepiej czuć się będzie w wykonywaniu prac technicznych, czy raczej w zajmowaniu się problemami humanistycznymi.

W siedzibie Uczelni znajduje się również punkt informacyjny. Można w nim uzyskać informacje na temat zasad tegorocznej rekrutacji, zaopatrzyć się w ulotki informacyjne o kierunkach. Punkt rekrutacyjny otwarty jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 15:00. W przypadku pytań można dzwonić na numer telefonu: 76 723 22 10 76 723 22 11 lub pisząc na adres email: rekrutacja@pwsz.legnica.edu.pl

2016-06-23

(pk)

<< POWRÓT
Imieniny: Ludomira, Makarego, WilianyWortal informacyjny Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona  w Legnicy
PWSZ | Aktualności | fotogaleria | galeria wideo | media o nas | NewsLetter | kontakt | webmaster
stat4u