pwsz legnica
galeria filmowa
fotogaleria
wortal informacyjny pwsz legnica media  o nas
Wortal informacyjny Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona  w Legnicy
Koło Naukowe Języka Biznesu w stolicy

Studenci Koła Naukowego Języka Biznesu, 13 maja bieżącego roku odwiedzili Warszawę. W trakcie realizacji warszawskiego programu zajęć odwiedzili między innymi Muzeum Powstania Warszawskiego, gdzie oddali hołd poległym, którzy walczyli i ginęli za wolną Polskę i jej stolicę.

Koło Naukowe Języka Biznesu z wizytą w stolicy !Nasi studenci zwiedzili także Sejm RP w towarzystwie Posła RP Michała Dworczyka. Podczas rozmów i dyskusji poznawali miedzy innymi zasady obowiązujące w dyplomacji, etykiecie, biznesie.

Koło Naukowe Języka Biznesu działa przy Wydziale Nauk Społecznych i Humanistycznych. Celem działalności Koła jest doskonalenie znajomości angielskiego języka biznesu i usprawnienie umiejętności stosowania tego języka w praktyce w różnych sytuacjach i procedurach gospodarczych. Koło Naukowe Języka Biznesu z wizytą w stolicy !

Koło Naukowe realizuje swoje cele między innymi poprzez regularne spotkania w celu pogłębiania wiedzy z zakresu terminologii specjalistycznej, współpracę z instytucjami, organizacjami, firmami, osobami, mając na celu profesjonalną kooperację środowiska akademickiego z biznesowym, zapraszanie na spotkania przedstawicieli nauki i praktyki, uczestnictwo w konferencjach, seminariach, warsztatach, konkursach dotyczących tematyki Business English.

2016-07-01

(mir)

GALERIA ZDJĘĆ - częśc I

GALERIA ZDJĘĆ - część II

<< POWRÓT

Imieniny: Kingi, Krystyna, Michaliny
Wortal informacyjny Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona  w Legnicy
PWSZ | Aktualności | fotogaleria | galeria wideo | media o nas | NewsLetter | kontakt | webmaster
stat4u