pwsz legnica
galeria filmowa
fotogaleria
wortal informacyjny pwsz legnica media  o nas
Wortal informacyjny Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona  w Legnicy
Władze PWSZ im. Witelona w Legnicy wyróżnione przez TPD

Władze PWSZ im. Witelona w Legnicy wyróżnione przez TPD Oddział Okręgowy i Miejski Towarzystwa Przyjaciół Dzieci wspólnie z Państwową Wyższą Szkołą Zawodową im Witelona w Legnicy zorganizował 1 czerwca br. wielki festyn integracyjny z okazji Dnia Dziecka 2016, który był także okazją do wyrażenia wdzięczności przyjaciołom dzieci.

Wśród dziesięciu osób, które  otrzymały odznaki „Przyjaciel Dziecka” znalazły się władze naszej Uczelni. Odznakę „Przyjaciel Dziecka” przyznaną przez Zarząd Główny TPD w Warszawie otrzymał prof. dr hab. inż. Ryszard K. Pisarski – Rektor PWSZ im. Witelona w Legnicy.

Natomiast dr Helena Babiuch – prorektor ds. dydaktyki i studentów PWSZ im. Witelona w Legnicy, prof. dr hab. inż. Jerzy Jan Pietkiewicz – prorektor ds. nauki i współpracy z zagranicą PWSZ im. Witelona w Legnicy, dr Wacław Szetelnicki – dziekan Wydziału Nauk Społecznych i Humanistycznych PWSZ im. Witelona w Legnicy oraz dr Wioletta Drzystek – prodziekan Wydziału Nauk Społecznych i Humanistycznych PWSZ im. Witelona w Legnicy zostali nagrodzeni odznaką „Przyjaciel dziecka” przyznaną przez Dolnośląski Oddział Regionalny TPD w Jeleniej Górze.Władze PWSZ im. Witelona w Legnicy wyróżnione przez TPD

Takie same odznaki otrzymali: Ewelina Fedorczak – specjalista sieci kin Helios w Legnicy, Ewa Pietrakowska – dyrektor Biura Prezydenta Miasta Legnicy, Agnieszka Borodacz – skarbnik Zarządu Oddziału Miejskiego TPD w Legnicy, Elżbieta Rabiej – przewodnicząca Koła Przy Społecznym Gimnazjum TWP w Legnicy.

Ponadto wręczono statuetki TPD „Nade wszystko dziecko” przyznane przez Kapitułę działającą od 1998 roku przy Oddziale TPD w Legnicy. Nagrody otrzymali: Sylwia Jagiełło – zastępca dyrektora Młodzieżowego Centrum Kultury w Legnicy, Renata Nicpoń – nauczycielka Zespołu Szkół Integracyjnych w Legnicy, współprzewodnicząca Koła Przyjaciół Dzieci przy ZSI w Legnicy, Irena Pleśniak – wieloletnia działaczka ZHP i TPD, wieloletni wychowawca na koloniach TPD oraz asp. Andrzej Jurkowski – funkcjonariusz Komendy Miejskiej Policji Wydziału ds. Nieletnich i Patologii.

Odznaki i statuetki wręczył Ryszard Wach – prezes Dolnoślaskiego Oddziału Towarzystwa Przyjaciół Dzieci we Wrocławiu.

Władze PWSZ im. Witelona w Legnicy wyróżnione przez TPDUroczystość związana z uhonorowaniem wyróżnionych osób odbywała się w Centrum Konferencyjno-Widowiskowym Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy. Po krótkich wystąpieniach laureatów, odbyły się występy dziecięcego teatru „Pinokio” z Miejskiego Centrum Kultury w Legnicy pod kierownictwem Bogusławy Cybulak oraz recital Magdaleny Marchewki, która zaprezentowała piosenki z bajek Walta Disneya. Po uroczystości podsumowano też XIV Regionalny Konkurs Plastyczny i Fotograficzny „Moja Mała Ojczyzna”.

2016-07-04

(pk)

GALERIA ZDJĘĆ

<< POWRÓT


Imieniny: Dominika, Franciszki, KatarzynyWortal informacyjny Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona  w Legnicy
PWSZ | Aktualności | fotogaleria | galeria wideo | media o nas | NewsLetter | kontakt | webmaster
stat4u