pwsz legnica
galeria filmowa
fotogaleria
wortal informacyjny pwsz legnica media  o nas
Wortal informacyjny Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona  w Legnicy
PWSZ im. Witelona w Legnicy nagrodzona za współpracę z TPD w Legnicy !

PWSZ im. Witelona w Legnicy nagrodzona za współpracę z TPD w Legnicy !Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Witelona w Legnicy oraz Koło TPD w naszej Uczelni zostały wyróżnione nagrodami za pracę z dziećmi i współpracę z Towarzystwem Przyjaciół Dzieci Oddział Legnica.PWSZ im. Witelona w Legnicy nagrodzona za współpracę z TPD w Legnicy !

Gala, w której uczestniczyła dr Helena Babiuch – Prorektor ds. Dydaktyki i Studentów, dr Beata Skwarek – nauczyciel akademicki z Wydziału Nauk Społecznych i Humanistycznych oraz Mirosław Szczypiorski – Kierownik Działu Promocji i Wydawnictw odbyła się 22 czerwca w Młodzieżowym Centrum Kultury w Legnicy.

Tytułem Dobroczyńca Roku za życzliwość, otwartość i wrażliwość oraz wieloletnią pomoc dzieciom i TPD został uhonorowany został mgr Jerzy Stefaniak – Zastępca Kanclerza PWSZ im. Witelona w Legnicy.

Z kolei wyróżnienie Działacz Roku za szczególnie aktywną pracę w TPD, wrażliwość i podejmowanie wielu inicjatyw służących poprawie warunków życia dzieci otrzymała dr Beata Skwarek – opiekun studenckiego Koła Przyjaciół dzieci przy PWSZ im. Witelona w Legnicy.PWSZ im. Witelona w Legnicy nagrodzona za współpracę z TPD w Legnicy !

Odznakę Przyjaciel Dziecka otrzymał mgr Mirosław Szczypiorski Kierownik Działu Promocji i Wydawnictw PWSZ im. Witelona w Legnicy.

2016-07-05

(pk)

<< POWRÓTImieniny: Dominika, Franciszki, KatarzynyWortal informacyjny Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona  w Legnicy
PWSZ | Aktualności | fotogaleria | galeria wideo | media o nas | NewsLetter | kontakt | webmaster
stat4u