pwsz legnica
galeria filmowa
fotogaleria
wortal informacyjny pwsz legnica media  o nas
Wortal informacyjny Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona  w Legnicy
Rektor PWSZ im. Witelona w Legnicy z nagrodą „Aurea Praxis” !

Rektor PWSZ im. Witelona w Legnicy z nagrodą „Aurea Praxis” !W trakcie gali VI edycji Ogólnopolskiego Programu Certyfikacji Szkół Wyższych „Uczelnia Liderów”, organizowanego przez Fundację Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego Rektor Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy prof. dr hab. inż. Ryszard K. Pisarski odebrał również nagrodę specjalną „Aurea Praxis”. Rektor PWSZ im. Witelona w Legnicy z nagrodą „Aurea Praxis” !

Wyróżnienie wręczono za szczególne, osobiste zaangażowanie na rzecz rozwoju i promowania idei edukacji dla runku pracy i gospodarki gospodarczej. Nagrodę „Aurea Praxis” przyznano Rektorowi naszej Uczelni w dowód uznania dynamicznego rozwoju PWSZ im. Witelona w Legnicy, która w sposób wzorcowy reaguje na wyzwania lokalnego rynku pracy, skutecznie wprowadza innowacje edukacyjne oraz konsekwentnie pomnaża swój kapitał relacyjny, angażując się w rozliczne przedsięwzięcia rozwojowe, naukowe, kulturalne i społeczne na rzecz społeczności lokalnej Legnicy i Dolnego Śląska, z których większość realizowana jest przy osobistym udziale Rektora.

Rektor PWSZ im. Witelona w Legnicy z nagrodą „Aurea Praxis” !W ten sposób wyróżnia się uczelnie otwarte na potrzeby otoczenia społeczno-gospodarczego inwestujące w edukację praktyczną studentów, których działania ukierunkowane są na edukację praktyczną studentów, innowacyjnością i nowoczesnością oferty kształcenia.

Gala odbyła się 5 lipca bieżącego roku w Pałacu Królewskim Towarzystwa Przyjaciół Nauk w Warszawie.

2016-07-06

(pk)

GALERIA ZDJĘĆ

<< POWRÓT
Imieniny: Kingi, Krystyna, Michaliny
Wortal informacyjny Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona  w Legnicy
PWSZ | Aktualności | fotogaleria | galeria wideo | media o nas | NewsLetter | kontakt | webmaster
stat4u