pwsz legnica
galeria filmowa
fotogaleria
wortal informacyjny pwsz legnica media  o nas
Wortal informacyjny Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona  w Legnicy
PWSZ im. Witelona nominowana do EKOSYMBOLU 2016

Symbol 2016 to ogólnopolski medialny program promocyjny prowadzony od 6 lat przez redakcję „Monitora Rynkowego”, niezależnego dodatku dystrybuowanego wraz z „Dziennikiem Gazetą Prawną” i „Monitora Biznesu”, niezależnego dodatku dystrybuowanego wraz z „Rzeczpospolitą”.

Symbole są wyrazem docenienia dotychczasowych działań i osiągnięć. Honorowane są nimi te firmy i instytucje, których marka stała się reprezentatywna i tożsama z działalnością całej branży. Celem organizatorów jest, aby pisząc i mówiąc o danej firmie mieć na myśli najlepszą, symboliczną jakość zarządzania i działania.

Celem programu jest także umożliwienie zaawansowanej formy promocji firm i instytucji z różnych gałęzi gospodarki i sfery społecznej przez pokazanie na forum ogólno-polskim ich osiągnięć i perspektyw w największych i najpoważniejszych w Polsce dziennikach: „Rzeczpospolitej” i „Dzienniku Gazecie Prawnej”.

W związku z dynamicznym rozwojem Programu Symbol, a także z coraz większą liczbą firm i przedsięwzięć, które w swojej działalności dużą wagę przykładają do kwestii ekologii i dbałości o środowisko naturalne, od tegorocznej edycji organizatorzy postanowili  nagradzać laureatów także w kategorii EkoSymbol. W ten sposób podkreśla się, jak ważne obecnie są zagadnienia nie tylko stricte ekonomiczne, ale także ekologiczna odpowiedzialność biznesu, zrównoważony rozwój, uwzględniający adaptację do zmian klimatycznych i postępującą degradację zasobów środowiskowych.

We współczesnej gospodarce pojawiają się stale nowe trendy kształtowane przez wyzwania stawiane przed podmiotami działającymi na konkurencyjnym rynku. Wzrastające oczekiwania społecznego otoczenia wymuszają na przedsiębiorcach prowadzenie odpowiedzialnego biznesu uwzględniającego aspekty ekologiczne.

Zrównoważony rozwój i świadomość ekologiczna są obecnie czynnikami absolutnie podstawowymi i koniecznymi. Dlatego nagradzana jest świadomość i wrażliwość ekologiczną przedsiębiorstw, które w ekologii dostrzegają istotny wyróżnik na rynku. Jednocześnie docenia się w ten sposób wysokie standardy ochrony środowiska, ekologię technologii produkcji, minimalizowanie negatywnego oddziaływania na środowisko naturalne oraz kształtowanie "ekowizerunku".

2016-08-12

(mir)

<< POWRÓTImieniny: Barbary, Hieronima, Krystiana


Collegium Witelona | Aktualności | fotogaleria | galeria wideo | media o nas | NewsLetter | deklaracja dostępności |kontakt | webmaster
stat4u