Nie zdążyłeś zapisać się na studia? Wybierz PWSZ im. Witelona w Legnicy !

Nie zdążyłeś zapisać się na studia? Wybierz PWSZ im. Witelona w Legnicy !Do 25 września w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Witelona w Legnicy trwa rekrutacja uzupełniająca kandydatów na studia na rok akademicki 2016/2017. Jest to szansa dla osób, które nie zdążyły zapisać się na studia wcześniej.

W ofercie edukacyjnej przyszli studenci mają do wyboru następujące kierunki studiów:

Studia pierwszego stopnia (licencjackie i inżynierskie): Administracja, Bezpieczeństwo wewnętrzne, Dietetyka, Filologia angielska, Finanse, rachunkowość i podatki, Fizjoterapia, Informatyka, Inżynieria testowa, Pedagogika, Pielęgniarstwo, Ratownictwo medyczne, Zarządzanie, Zarządzanie i inżynieria produkcji.

Studia drugiego stopnia (magisterskie): Pedagogika, Finanse i zarządzanie w przedsiębiorstwie, Zarządzanie i inżynieria produkcji.

Czemu warto wybrać studia w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Witelona w Legnicy?

W ofercie edukacyjnej przyszli studenci mają do wybory praktyczne kierunki studiów licencjackich, inżynierskich oraz studia magisterskie. Są to zarówno kierunki ekonomiczne, humanistyczne, medyczne, prawne, techniczne jak i ścisłe.

Uczelnia jest wielokrotnym zdobywcą prestiżowych nagród, potwierdzających jakość kształcenia - tytułu Uczelnia Liderów, nagrody Najwyższa Jakość Studiów i Polskiej Nagrody Innowacyjności 2015.

Zajmujemy czołowe miejsca w rankingach „Rzeczpospolitej” oraz „Perspektyw”. Studia stacjonarne w naszej Uczelni są bezpłatne, kandydatom oferujemy wszystkie uprawnienia studenckie, system stypendialny i pomoc materialną.

Posiadamy nowoczesną bazę dydaktyczną z własnymi laboratoriami i pracowniami komputerowymi a także doświadczoną kadrę naukowców i praktyków.

Współpracujemy z lokalnymi firmami – naszymi partnerami Sa między innymi Legnicka Specjalna Strefa Ekonomiczna, Rileta, Winkelmann, Volkswagen Motor Polska, Sitech, Wezi-tech, Gates Polska, Voss Automovite Polska, IT Mation, IBM. Dzięki temu studenci kształcą się praktycznie w zakładach pracy.

Dodatkowym atutem jest fakt, że Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Witelona w Legnicy prowadzi rekrutację na bezpłatne Studia 40+ na kierunkach Administracja, Zarządzanie oraz Inżynieria testowa. Na Studia 40+ są przyjmowani kandydaci bez limitu wieku – także młodsi.

Chcesz wiedzieć więcej?

W siedzibie Uczelni znajduje się punkt informacyjny. Można w nim uzyskać informacje na temat zasad rekrutacji, zaopatrzyć się w ulotki informacyjne o kierunkach. Punkt rekrutacyjny otwarty jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 15:00.

Szczegóły na stronie Uczelni – www.pwsz.legnica.edu.pl w zakładce Rekrutacja, pod numerami telefonów: 76 723 22 10 do 11 lub pisząc na e-mail: rekrutacja@pwsz.legnica.edu.pl

2016-09-15

(pk)